IV miejsce naszych siatkarek
W dniu 16 listopada 2015 r. zakończyły się Mistrzostwa Legnicy szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt. W rozgrywkach wzięło udział 10 szkół. Turniej finałowy siatkarskiej Licealiady odbył się w hali V LO w Legnicy.
Solidarność i wsparcie dla Francuzów
W związku z tragicznymi wydarzeniami, które miały miejsce 13 listopada 2015 r. w Paryżu, uczniowie z klasy I B humanistycznej napisali do Ambasady Francji list, w którym złożyli kondolencje oraz wyrazili solidarność i wsparcie dla Francuzów. Podpisy pod listem złożyli uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

Maraton Filmowy

14.11.2015

Maraton Filmowy
W nocy z 13 na 14 listopada 2015 r. z inicjatywy Parlamentu Uczniowskiego zorganizowany został w naszej szkole maraton filmowy.
Święto Niepodległości w naszej szkole
W dniu 13.11.2015 r. odbyła się w naszej szkole akademia z okazji 97 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, którą przygotowali uczniowie z klasy II D matematyczno-fizycznej z rozszerzoną edukacją architektoniczną.
Bieg Niepodległości
W dniu 10.11.2015 r. w Legnicy odbył się Bieg Niepodległości, który zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zawodnicy mieli do pokonania 5200 metrów.

I B w Karpaczu

10.11.2015

I B w Karpaczu
W dniach 9-10 listopada 2015 r. nasza klasa, IB humanistyczna z rozszerzoną edukacją medialną i prawną, przebywała na wycieczce integracyjnej w Karpaczu.
Półmetek klas drugich
W dniu 07.11.2015 r. w Sali Bankietowej przy ul. Kawaleryjskiej odbył się półmetek klas drugich.

Dzień Integracji

06.11.2015

Dzień Integracji
W dniu 6 listopada 2015 r. wszyscy uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami brali udział w Dniu Integracji. Impreza odbyła się w hali sportowej OSiR przy ul. Lotniczej.
Konkurs o Liceum w Krzemieńcu
W dniu 5 listopada 2015 r. zorganizowany został w auli naszego Liceum Konkurs „Niezwykłe losy Liceum w Krzemieńcu i jego uczniów” pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu.
Współpraca z Wydziałem Informatyki
W dniu 5 listopada 2015 r. do klas matematyczno-informatycznych (2 a i 3 a) przyjechał specjalny gość – profesor Krzysztof Loryś, który opowiedział młodzieży o tajemnicach informatyki, a także jej praktycznych stronach.