Podziękowanie - "Paczki dla Ukrainy"
Otrzymaliśmy podziękowanie. Ze swojej strony - dziękujemy całej społeczności szkolnej za udział w akcji!
Międzynarodowa Konferencja Naukowa PWSZ Legnica
W dniu 25 kwietnia 2014 r. klasa europejsko-językowa I E wraz z wychowawczynią mgr Anną Zasławską uczestniczyła w Międzynarodowej Konferencji Naukowej w PWSZ w Legnicy.
Zakończenie Klas Trzecich
W dniu 25 kwietnia 2014 r. odbyła się uroczystość pożegnania klas trzecich. Tę ważną dla całej społeczności szkolnej imprezę poprowadził Przewodniczący Parlamentu Uczniowskiego – Jan Tabor.
XXIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

W dniu 12 kwietnia 2014 r. we Wrocławiu odbył się etap wojewódzki XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, w którym brało udział ponad 130 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych województwa dolnośląskiego.

Gimnazjaliści gośćmi naszej szkoły
W dniu 19 kwietnia 2014 r. uczniowie klasy biologiczno-chemicznej I C - wspólnie z zaproszonymi gośćmi z klasy I A Gimnazjum nr 4 im. Świętej Jadwigi Śląskiej w Legnicy -wzięli udział w „Grze miejskiej – w poszukiwaniu utraconych informacji”, zorganizowanej na terenie I LO przez nauczycielki biblioteki szkolnej.
Polska, Polacy, Dolnoślązacy… 10 lat w UE
„Polska, Polacy, Dolnoślązacy… 10 lat w Unii Europejskiej” – pod takim hasłem 15 kwietnia br., w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących we Wrocławiu, odbył się wojewódzki konkurs wiedzy o UE pod patronatem Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego - Pana Radosława Mołonia.
Życzenia na Wielkanoc 2014
Wesołego Alleluja!

Mam Haka Na Raka

14.04.2014

Mam Haka Na Raka

W ramach ogólnopolskiego programu „Mam haka na raka”, klasa I C z I Liceum Ogólnokształcącego kształtowała postawy prozdrowotne wśród młodzieży.

Młodzieżowa Rada Miejska W Legnicy
W dniu 11.04.2014 roku w Urzędzie Miasta Legnicy ukonstytuowała się Młodzieżowa Rada Miejska (MRM). W jej skład wchodzą także trzy uczennice naszej szkoły.
Dolnośląski program stypendialny
Kamila Gołąb – uczennica klasy matematyczno-fizycznej I D uczestniczyła w dniu 10.04.2014 r. w uroczystości, która odbyła się w auli Kolegium Nauczycielskiego we Wrocławiu.