Przemkowski Park Krajobrazowy
Dnia 12 września 2014 r. klasa I C biologiczno-chemiczna wyjechała na wycieczkę do Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.

Narodowe Czytanie

05.09.2014

Narodowe Czytanie

W dniu 5 września uczniowie I LO wraz z młodszymi kolegami ze Społecznego Gimnazjum TWP czytali „Trylogię” Henryka Sienkiewicza w szkolnym ogrodzie „Arnika”.

Szkolna i miejska inauguracja roku szkolnego.

Dźwięk zabytkowego dzwonka rozpoczął 1 września nowy rok szkolny w I LO. Tradycyjnie, pani dyrektor Halina Tamioła powitała nim uczniów oraz liczne grono Absolwentów.

Finał Zawodów Strzeleckich
Uczennice naszej szkoły uczestniczyły podczas wakacji w finale zawodów strzeleckich „Lato z LOK 2014”. Dziewczęta odniosły duże sukcesy:
Nowy Rok Szkolny 2014/2015
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się na dziedzińcu szkolnym o godzinie 9:00.

Certyfikat

27.08.2014

Certyfikat
Podczas tegorocznych wakacji otrzymaliśmy certyfikat za udział w projekcie „LEPSZA SZKOŁA”.

Wakacje 2014

29.06.2014

Wakacje 2014
Udanych i szczęśliwych wakacji życzy Grono Pedagogiczne i Parlament Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego!
Gratulacje od Prezydenta Miasta Legnicy
Otrzymaliśmy gratulacje od Prezydenta Miasta Legnicy!
Rywalizacja sportowa 2013/2014 - podsumowanie
Zarząd Legnickiego Szkolnego Związku Sportowego przedstawił wyniki końcowe we współzawodnictwie szkół w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej Miasta Legnicy w roku szkolnym 2013/2014.
Drodzy Gimnazjaliści!
Ta kartka pocztowa przygotowana została z myślą o Was. Autorem projektu jest nasz kolega z klasy drugiej – Jan Dąbrowski.