Warsztaty Olimpijskie z absolwentem szkoły
Jak co roku, także w bieżącym roku szkolnym w naszej szkole odbywają się Warsztaty Olimpijskie.
Młodzież wybrała nowe władze
W dniu 2 lutego 2018 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Prezydium Parlamentu Uczniowskiego.
Tradycyjny dar maturzystów
Podczas tegorocznej studniówki w dniu 3 lutego 2018 r. maturzyści przekazali szkole dar w postaci obrazu „Siła miłości, wierności i pokoju”.
Piękny bal studniówkowy już za nami
Scenariusz 100-dniówki z 3 lutego 2018 r.
Andrzej „Wybiera Wybory”
Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” są Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze.
Trzech uczniów w etapie okręgowym Olimpiady Matematycznej
Komitet Okręgowy Olimpiady Matematycznej we Wrocławiu poinformował szkołę, że do zawodów okręgowych LXIX Olimpiady Matematycznej zostali zakwalifikowani następujący uczniowie z klas matematyczno-informatycznych:
Zimowisko w Zakopanem
W dniach 15-21 stycznia 2018 r. - podczas ferii zimowych - odbyło się zimowisko w Zakopanem. Młodzież z naszej szkoły odkrywała kulturę i sztukę góralską pod czujnym okiem nauczycieli: pana Marcina Twardowskiego, pana Zbigniewa Masłowskiego, pana Roberta Wójcickiego.
Michał zakwalifikował się do Olimpiady Lingwistyki Matematycznej
Michał Kosmecki – uczeń klasy III C biologiczno-chemicznej - zakwalifikował się do zawodów okręgowych Olimpiady Lingwistyki Matematycznej.
I miejsce dziewcząt w tenisie stołowym
W dniu 12.01.2018 r. w Zespole Szkół Budowlanych w Legnicy odbył się międzyszkolny etap Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
Kolejna próbna matura
W dniach od 4 do 12 stycznia 2018 r. tegoroczni maturzyści przystąpili do kolejnej próbnej matury.