XXV Konkurs Kangur Matematyczny
Szkoła otrzymała wyniki XXV Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny.
Wyniki finałów mistrzostw I LO w koszykówce
Za nami pierwsza odsłona zawodów o tytuł Mistrza Szkoły w grach zespołowych. Do zawodów koszykarskich zgłosiło się 6 drużyn męskich, wśród nich zaproszona drużyna z Gimnazjum TWP.

Szkolny wolontariat

Szkolny wolontariat
Reprezentantki klas I C i I E otrzymały podziękowania za wolontariat na rzecz bezdomnych zwierząt.
Piotrek dalej w formie
Piotr Jóźwiak z klasy I A zajął 2 miejsce w zawodach strzeleckich o „Puchar Prezesa PZSS” w konkurencji pistolet dowolny 40 strzałów - juniorzy młodsi.
Justyna Słomka wygrała Wrocławską Olimpiadę Młodzieży
Trwa pasmo zwycięstw Justyny Słomki – uczennicy klasy I E - na arenach dolnośląskich. Można śmiało mówić o Jej całkowitej dominacji na wszystkich rzutniach województwa.
Nasza mistrzyni w Taekwon-do
W dniach od 12-13 maja 2017 r. w Dąbrowie Białostockiej odbywały się XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwon-do ITF.
Udział młodzieży w III Dolnośląskich Dniach Pionierów Osadnictwa
W dniach 12-14 maja 2017 r. odbywają się w Legnicy III Dolnośląskie Dni Pionierów Osadnictwa na Ziemiach Odzyskanych.
I A i II A na kursie ścisłego myślenia
Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego zaprosił uczniów naszego Liceum na tygodniowy kurs ścisłego myślenia, który został przekornie zatytułowany „Matematyka dla ofiar systemu szkół średnich”.
Opowieści z życia (poza)telewizyjnego absolwentki I LO - Beaty Tadli
W dniu 11.05.2017 r. w Centrum Konferencyjnym Letia Business Center odbyło się VII Spotkanie Kobiet, na które zaproszona została Beata Tadla. Poprowadziła je dziennikarka Maja Grohman.
„A w Krakowie na Brackiej pada deszcz” - 2A na wycieczce
W dniach od 25 do 28 kwietnia klasa II A, pod opieką Pani Ewy Wojtyło i Pani Barbary Obremskiej, uczestniczyła w wycieczce szkolnej do Krakowa.