dzień edukacji narodowej

W dniu 13.10.2014 r. odbyła się w auli szkolnej akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

kościół mariacki

12.10.2014

kościół mariacki
W ramach przedmiotu „Podstawy architektury” uczniowie z klasy I d matematyczno-fizycznej z rozszerzoną edukacją architektoniczną zwiedzili Kościół Mariacki w Legnicy. Prawdziwą atrakcją okazała się jednak możliwość wejścia na wieżę.
konkurs wiedzy „Zwierzęta krain polarnych”

10 października br. we wrocławskim ZOO odbył się konkurs wiedzy „Zwierzęta krain polarnych” dla uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych.

Program IT Szkoła

10.10.2014

Program IT Szkoła

Nasze Liceum otrzymało kolejne wyróżnienie w Rankingu IT Szkoła.

Gratulujemy młodzieży oraz opiekunowi projektu – mgr Romualdzie Laskowskiej!

licealiada młodzieży w rowerach MTB chłopców

W dniu 4 października 2014 r. w Chojnowie odbył się Finał Dolnośląski Licealiady Młodzieży w Rowerach MTB Chłopców.

XII wrocławski matematyczny marsz na orientację
W dniu 04.10.2014 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XII Wrocławskim Matematycznym Marszu na Orientację, który odbywał się w Miękini.

Miasto 44

01.10.2014

Miasto 44

W dniu 1 października 2014 r. uczniowie wszystkich klas naszego Liceum wraz z nauczycielami udali się do kina „Helios” na film „Miasto 44”.

dzień patrona szkoły
W dniu 1 października 2014 r. obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły, połączony z uroczystym ślubowaniem i pasowaniem uczniów klas pierwszych.
Sztafetowe biegi przełajowe

W dniu 30.09.2014 w Parku Miejskim w Legnicy odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Nasze dziewczęta zdobyły trzecie miejsce, za reprezentacjami VII LO i II LO.

z wizytą w siedzibie google
30 września 2014 r. dziewczęta z klas matematycznych naszego Liceum uczestniczyły w zajęciach organizowanych przez Google Polska w ramach program Mind the Gap.