Julia i Wiktoria najlepsze z niemieckiego
Sekretarz Wrocławskiego Komitetu Okręgowego Olimpiady Języka Niemieckiego poinformował szkołę, że do zawodów II stopnia zostały zakwalifikowane dwie uczennice:
Agnieszka pojedzie na zawody okręgowe
Komitet Okręgowy XLII Olimpiady Geograficznej we Wrocławiu poinformował szkołę, że do zawodów II stopnia (okręgowych) zakwalifikowana została Agnieszka Niedźwiecka z klasy 2D matematyczno-fizycznej.
Sukces Michała w „KOMIE”
Gratulujemy Michałowi Kosmeckiemu z klasy I C biologiczno-chemicznej sukcesu w „KOMIE”!
Udana współpraca ucznia i absolwenta szkoły
Gratulujemy Marcinowi Wawrzyniakowi z klasy II C biologiczno-chemicznej, który został zakwalifikowany do etapu okręgowego Olimpiady Chemicznej!
Dobrze mówi i pisze po francusku
Gratulujemy Alicji Smolikowskiej z klasy III C, która decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Języka Francuskiego została zakwalifikowana do etapu okręgowego!
Sławomir pojedzie do Wrocławia na część pisemną
Z przyjemnością zawiadamiamy, że Sławomir Górawski – uczeń z klasy III A matematyczno-informatycznej – zakwalifikował się do etapu okręgowego XL Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego.
Czterech uczniów na Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego XIV Międzynarodowej Olimpiady Lingwistyki Matematycznej zawiadomił szkołę, że do zawodów półfinałowych awansowali:
1. Sławomir Górawski – III A
2. Michał Kosmecki – I C
3. Agnieszka Prawda – III A
4. Jan Librowski – III A.
Marysia i Marcin będą reprezentowali szkołę
Organizatorzy XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem „Jan Paweł II – wychowawca młodych pokoleń” zawiadomili szkołę, że do etapu diecezjalnego zakwalifikowali się:
1. Maria Gomoliszek z klasy II B
2. Marcin Boratyn z klasy II E.
Zuzanna reżyseruje filmy
Dyrektor Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Świerzawie przesłał do szkoły list gratulacyjny do Zuzanny Dubiel – uczennicy klasy II C biologiczno-chemicznej, która wyreżyserowała film na potrzeby programu Zaduszek Poetyckich.