wycieczka do Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego
W dniu 25.05.2015 r. uczniowie klasy 1c biologiczno-chemicznej wybrali się na wycieczkę do Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego.

Wycieczka IA

01.06.2015

Wycieczka IA
W dniach 25-27 maja 2015 r. klasa I A matematyczno-informatyczna wyjechała na wycieczkę do Srebrnej Góry. Uczniowie skorzystali z wielu atrakcji, które przygotowało Centrum Turystyki Niekonwencjonalnej w ramach wycieczki z przygodą.
Siatkówka plażowa dziewcząt - III miejsce
W dniu 28 maja 2015 r. na Kąpielisku „Kormoran” odbyły się zawody w ramach Licealiady Młodzieży Miasta Legnicy w plażowej piłce siatkowej dziewcząt. Uczestniczyło 8 szkół.
Konkurs „Losy Polaków na Wschodzie w latach  1939-1956”
Gratulujemy Magdalenie Bil z klasy I C biologiczno-chemicznej, która została laureatką VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu „Losy Polaków na Wschodzie w latach 1939-1956”.

Wycieczka klasy 2A

01.06.2015

Wycieczka klasy 2A
W dniach 25-26 maja klasa II a udała się na wycieczkę do Karpacza pod tytułem: "Poznajmy się u źródeł Łaby".

II C w Hucie Miedzi

27.05.2015

II C w Hucie Miedzi
W dniu 22.05.2015 r. klasa 2 c biologiczno-chemiczna wraz z wychowawczynią – panią Bogusławą Haratym – zwiedzała Hutę Miedzi w Legnicy.
Mistrzostwa Legnicy w Lekkoatletyce
W dniu 20 maja 2015 r. w Parku Miejskim odbyły się Mistrzostwa Legnicy Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce.
Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły okazała się bezkonkurencyjna. W klasyfikacji generalnej zawodów zespół zajął pierwsze miejsce w mieście. Dziewczęta wygrały 5 spośród 6 rozgrywanych w tym dniu konkurencji.
I C na Zabijaniu Gomułki
W dniu 20 maja 2015 r. klasa I C biologiczno-chemiczna skorzystała z zaproszenia do Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. Młodzież pod opieką pani dyrektor i pani Małgorzaty Cupał-Karkoszki uczestniczyła w spektaklu „Zabijanie Gomułki”.
II tura wyborów - projekt CEO
W dniu 20 maja 2015 r. uczniowie z klasy II B humanistyczno-prawnej zorganizowali drugą turę szkolnych prawyborów prezydenckich w ramach ogólnopolskiej akcji Centrum Edukacji Obywatelskiej „Młodzi głosują 2015”. Uczniowie oddawali głosy na dwóch kandydatów.
Prezentacje podczas Dni Pionierów Osadnictwa
Podczas trzeciego dnia Dolnośląskich Dni Pionierów Osadnictwa na Ziemiach Odzyskanych, które odbywały się na Zamku Piastowskim w Legnicy 16 maja 2015 r., można było usłyszeć wspomnienia na temat pierwszych osadników.