Klasa I C była w Libercu
W dniu 22 marca 2016 r. klasa I C odwiedziła Centrum Nauki iQLANDIA w czeskim Libercu.
„Żołnierze Wyklęci”
3 lutego 2011 r. Sejm uchwalił ustawę o ustanowieniu dnia 1 marca Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Michał w finale centralnym
Znamy już wyniki zawodów okręgowych XIV Olimpiady Lingwistyki Matematycznej. Do zawodów centralnych został zakwalifikowany Michał Kosmecki z klasy I C.
IV miejsce chłopców w piłce ręcznej
W hali Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących zakończyły się rozgrywki piłki ręcznej chłopców w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej Miasta Legnicy.

Stypendium

01.03.2016

Stypendium
Magdalena Marchewka – absolwentka szkoły, aktualnie śpiewaczka operowa - spotkała się w dniu 1 marca z uczniami klas III, którzy zainteresowani są Stypendium Jolanty i Leszka Czarneckich.

Michał a Francja

29.02.2016

Michał a Francja
Michał Kosmecki - uczeń z klasy I C biologiczno-chemicznej - zajął I miejsce w Turnieju Wiedzy o Francji.
Kolejny wygrany mecz matematyczny
Dnia 26 lutego 2016 r. drużyna z naszej szkoły rozegrała kolejny mecz matematyczny z zespołem z I Liceum Ogólnokształcącego w Jeleniej Górze.
Spotkanie z Absolwentką
Agnieszka Cubała – absolwentka naszej szkoły, autorka książki „Sten pod pachą, bimber w szklance, dziewczyna i… Warszawa” – spotkała się z uczniami klas humanistycznych: I B i II B.
Kto otrzymał „Wielką Sowę”?
W dniu 25 lutego 2016 r. odbyło się podsumowanie I semestru roku szkolnego 2015/2016 i rozstrzygnięcie rywalizacji klas o „Wielką Sowę”.
Olgierd a Finał WOŚP
Aż 31 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Olgierd Jadwiśieńczak z klasy III C zebrał największą kwotę - 3292,70 zł.