II E była w Muzeum Zwierząt i Centrum Wiedzy o Wodzie
W dniu 10.04.2018 r. klasa II E o profilu przyrodniczym z edukacją prozdrowotną uczestniczyła w wycieczce edukacyjnej do Wrocławia.
Półmaraton „Bitwy pod Legnicą 1241”
8 kwietnia 2018 r. uczniowie z naszej szkoły organizowali trasę półmaratonu „Bitwy pod Legnicą”. W dniu poprzedzającym to wielkie przedsięwzięcie pracowali w biurze zawodów, przyjmując zgłoszenia zawodników z całej Polski.

Kolejny sukces Anny

08.04.2018

Kolejny sukces Anny
Anna Łucka – uczennica z klasy II E – uzyskała dyplom laureata podczas Ogólnopolskiego Konkursu Gitarowego, który odbył się w ramach XXI Kłodzkiego Festiwalu Muzycznego w dniach 6-7 kwietnia 2018 r.
Sukcesy w finale dolnośląskim drużynowych biegów przełajowych
W dniu 7 kwietnia 2018 r. w Oleśnicy odbyły się Finały Dolnośląskie Licealiady Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych.
Spotkanie z absolwentem
W dniu 04.04.2018 r. klasy II A i II E spotkały się podczas godzin wychowawczych z Pawłem Wiśniewskim.
Podziękowanie za Wielkanocną Zbiórkę Żywności
Dalia Koch – uczennica z klasy I E o profilu przyrodniczym z edukacją prozdrowotną - otrzymała podziękowanie od Towarzystwa Przyjaciół Dzieci za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu Wielkanocnej Zbiórki Żywności.

Projekt klasy I D

03.04.2018

Projekt klasy I D
Na korytarzu pierwszego piętra naszej szkoły stanęła „Ławka przyjaźni”, która została zaprojektowana przez uczniów z klasy I D matematyczno-fizycznej z edukacją architektoniczną. Projekt powstał podczas lekcji z podstaw architektury.
Życzenia  Wielkanocne 2018
Z okazji Świąt Wielkanocnych – czasu pełnego radości i refleksji – prosimy przyjąć życzenia dobrego zdrowia, pomyślności, wzajemnej serdeczności oraz pozytywnej energii do działania. Niech przychodząca razem z wiosną Wielkanoc umocni nas i podniesie na duchu.

Legnica, 29 marca 2018 r.

Kibicowaliśmy reprezentacji Polski do lat 17
Reprezentacja Polski do lat 17 walczyła o awans d Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Mecze odbywały się na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy.
Jakub wygrał Turniej Wiedzy Pożarniczej
W dniu 26.03.2018 r. Jakub Borkowski - z klasy III D o profilu matematyczno-fizycznym - uczestniczył w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.