Pasja Anny

Pasja Anny
Anna Łucka – uczennica z klasy II E – zajęła III miejsce w X Ogólnopolskim Festiwalu Gitarowym, który odbył się w Chełmie Lubelskim w dniach 11-12 kwietnia 2018 r.
Marcin finalistą Olimpiady Informatycznej!
W dniach 10-14 kwietnia 2018 r. w Warszawie odbyły się zawody centralne Olimpiady Informatycznej. Marcin Szmagara – uczeń z klasy II A matematyczno-informatycznej - został finalistą XXV Olimpiady Informatycznej.
Mateusz Laureatem Olimpiady Polonistycznej!
14 kwietnia 2018 r. w Warszawie zakończyła się XLVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego. Wielki sukces odniósł w niej Mateusz Materek z klasy II A, zdobywając tytuł laureata.
Gry i zabawy podczas Legnickiego Konkursu Matematycznego
Podczas VIII Legnickiego Konkursu Matematycznego, który odbył się 14.04.2018 r. w naszej szkole, licealiści zaproponowali swoim młodszym kolegom ciekawe zajęcia.
Legnickie Święto Matematyki
W sobotę 14 kwietnia 2018 r. odbył się w naszej szkole VIII Legnicki Konkurs Matematyczny pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Legnicy. To jedyna tego typu cykliczna impreza w naszym mieście. Nasze Liceum od początku jest jej gospodarzem.

EKO-olimpijczycy

14.04.2018

EKO-olimpijczycy
14 kwietnia 2018 r. we Wrocławiu odbyły się zawody okręgowe XXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, w których wzięli udział Jakub Psuty z klasy II C o profilu biologiczno-chemicznym oraz Tomasz Jaślar z klasy III C o profilu biologiczno-chemicznym.
Prace plastyczne w bibliotece
W bibliotece szkolnej można oglądać prace Natalii Drzewieckiej z klasy I C biologiczno-chemicznej oraz Kingi Czerniakiewicz z klasy II E przyrodniczej z edukacją prozdrowotną.
Pismo Prorektora Politechniki Wrocławskiej
Pani dyrektor otrzymała pismo podpisane przez Prorektora Politechniki Wrocławskiej. Oto fragment tekstu:
Oferta Politechniki Wrocławskiej
W dniu 12 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy III A matematyczno-informatycznej i III D matematyczno-fizycznej spotkali się z Dziekanem Wydziału Techniczno-Przyrodniczego Politechniki Wrocławskiej w Legnicy - prof. dr hab. inż. Andrzejem Kaźmierczakiem oraz przedstawicielami PW.
II E była w Muzeum Zwierząt i Centrum Wiedzy o Wodzie
W dniu 10.04.2018 r. klasa II E o profilu przyrodniczym z edukacją prozdrowotną uczestniczyła w wycieczce edukacyjnej do Wrocławia.