Podziękowanie za wolontariat

Dyrektor Regionalny Olimpiad Specjalnych podziękował uczniom naszej szkoły za pomoc w przeprowadzeniu XIII Dolnośląskiego Turnieju Badmintona Olimpiad Specjalnych, który odbył się 16.05.2019 r.

III miejsca  dziewcząt  i chłopców w siatkówce plażowej

W dniu 29.05.2019 r. w Parku Miejskim odbyły się zawody w plażowej piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady Miasta Legnicy.

Reprezentanci szkoły i Legnicy w tenisie stołowym

W dniach 27-29.05.2019 r. w Drzonkowie odbył się Finał Ogólnopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym.

Byliśmy w Wiedniu, Budapeszcie i Bratysławie

W dniach 27-30 maja 2019 r. grupa uczniów z naszej szkoły oraz ze Społecznego Gimnazjum TWP wzięła udział w wycieczce do trzech europejskich stolic: Wiednia, Budapesztu, Bratysławy.

Zaproszenie na XIV Dolnośląski Festiwal Plażowych Gier Zespołowych

Szanowni Państwo dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego, uczniowie i młodzi sportowcy regionu! W imieniu organizatorów, mam przyjemność zaprosić Państwa szkołę do udziału w XIV Dolnośląskim Festiwalu Plażowych Gier Zespołowych „Kormoran Beach Party - Legnica 2019”, który tradycyjnie odbywa się pod koniec roku szkolnego,

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny

Konkurs odbył  się 8  marca  2019 r., a  przeprowadzany  jest przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i  Kultury Regionalnej w  Warszawie.

Projekty plastyczne uczniów

Uczniowie klas pierwszych i  drugich wykonali ciekawe projekty plastyczne pod kierunkiem pana Roberta Wójcickiego:

Podziękowanie za Wielkanocą Zbiórkę Żywności

W dniach 5-6 kwietnia 2019 r. odbywała się Wielkanocna Zbiórka Żywności, za  którą nasi uczniowie otrzymali aktualnie podziękowanie.

Prezentacje naszych uczniów podczas konferencji w WSM

W dniu 14.05.2019 r. dwójka uczniów z naszej szkoły - Katarzyna Czuba oraz Bartosz Brzeski - wzięli udział w konferencji „Wartość jakości głosu w filozofii ochrony zdrowia”.

Poznajemy biologię komórki – zajęcia klasy I C na UWr

W dniach 20 i 27 maja 2019 r. klasa I C o profilu biologiczno-chemicznym z edukacją medyczną wzięła udział w zajęciach z zakresu biologii komórki na Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego.