Festiwal Nauki w I LO
W dniu 24 września 2015 r. w auli naszego Liceum odbywały się wykłady w ramach XVIII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.
Wygrana w biegach przełajowych
W dniu 24 września 2015 r. chłopcy z naszej szkoły wygrali drużynową klasyfikację w biegach przełajowych.
XII Maraton Językoznawczy
W dniu 22 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Maratonie Językoznawczym organizowanym przez Instytut Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego i rozgrywanym w języku angielskim.

Wycieczka klasy I C

20.09.2015

Wycieczka klasy I C
W dniu 18 września br. uczniowie klasy 1C biologiczno-chemicznej wraz z wychowawcą panią Agnieszką Selwat i panią Wiolettą Grosicką uczestniczyli w zajęciach terenowych w Przemkowskim Parku Krajobrazowym.
Maraton matematyczny 2015
W dniu 18.09.2015 r. uczniowie z klas 1a i 2a - pod opieką pani Barbary Obremskiej oraz pani Romualdy Laskowskiej - udali się do Wrocławia, aby wziąć udział w XVIII Dolnośląskim Festiwalu Nauki.
Festiwal Nauki we Wrocławiu
W dniu 18.09.2015 r. klasa 1d i grupa uczniów z klasy 3d wraz z opiekunami - Mirosławą Bąkowską i Zbigniewem Masłowskim - uczestniczyła w wykładach na Politechnice Wrocławskiej w ramach XVIII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.
„Losy Polaków na Wschodzie w latach 1939-1956”
Gratulujemy Magdalenie Bil z klasy II C, która w dniu 16.09.2015 r. otrzymała dyplom i nagrodę za zdobycie II miejsca w VIII edycji dolnośląskiego konkursu „Losy Polaków na Wschodzie w latach 1939-1956”.

Roboty walczące

12.09.2015

Roboty walczące
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Roboty walczące”, który został zorganizowany w ramach projektu „Nowa era informatyki”.
Konkurs Historyczny - 360 Lat Kościoła Pokoju
Dnia 10 września 2015 r. odbył się Konkurs Historyczny „360 Lat Kościoła Pokoju w Jaworze", zorganizowany przez Gimnazjum nr 1 w Jaworze przy współpracy z Muzeum Regionalnym. Konkurs objęty był honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych Grzegorza Schetyny.
Stypendium Prezydenta Miasta
W dniu 1 września w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy odbyła się miejska inauguracja roku szkolnego 2015/2016. Pani dyrektor uczestniczyła w niej z pocztem sztandarowym, a także uczniami, którzy otrzymali stypendium Prezydenta Miasta.