Wielkanocne życzenia
Przyjmijcie nasze życzenia.
Klasa I C była w Libercu
W dniu 22 marca 2016 r. klasa I C odwiedziła Centrum Nauki iQLANDIA w czeskim Libercu.
Trzecie miejsce naszych szachistów
W dniu 22 marca 2016 r. odbyły się w Chojnowie strefowe zawody szkół ponadgimnazjalnych w szachach. Wzięło w nich udział 8 drużyn z następujących miast: Legnicy, Polkowic, Lubina, Chojnowa, Złotoryi.
„Wiosna – cieplejszy wieje wiatr”
W dniu 21.03.2016 r. społeczność naszej szkoły hucznie powitała wiosnę. Tego dnia uczniowie klas pierwszych i drugich rywalizowali ze sobą w konkursie na najlepszą marzannę. Każda klasa miała jedną godzinę lekcyjną na przygotowanie jak najładniejszej kukły. W tej konkurencji popisały się szczególnie klasy drugie.
Pielgrzymka maturzystów
W dniu 21 marca 2016 r. uczniowie klas trzecich uczestniczyli w pielgrzymce na Jasną Górę.
Nasza akcja czyszczenia ziemi
W dniu 21 marca 2016 r. uczniowie z klasy II D, III D oraz III B przystąpili do akcji sprzątania Kaczawy.
Mistrzostwa Dolnego Śląska SZS w Snowboardzie
Ostatnie dolnośląskie zawody w sportach zimowych w roku szkolnym 2015/2016 odbyły się 22 marca. Na stoku Nr 5 w Zieleńcu startowali uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych.

Nasi pływacy

22.03.2016

Nasi pływacy
W dniu 22 marca 2016 r. odbyły się zawody w pływaniu w ramach Licealiady
Miasta Legnicy.
Tomek w gronie 64 finalistów z Polski
W dniu 16 marca 2016 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne Konkursu IT, który odbywa się w ramach Warszawskich Dni Informatyki. Organizatorem Konkursu są uczelnie wyższe, natomiast koordynatorem został pełnomocnik do spraw IT Parlamentu Studentów RP – Łukasz Furgała.
Aleksandra ma tytuł laureata etapu centralnego
W dniu 19 marca 2016 r. w Warszawie rozegrano zawody centralne II Olimpiady Wiedzy o Mediach. Wspaniały sukces osiągnęła uczennica klasy II b Aleksandra Dzbanuszek, która zdobyła tytuł laureata.