Justyna i Maja w etapie diecezjalnym OTK
W dniu 7 grudnia 2016 r. odbył się etap szkolny XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem „Orędzie fatimskie jako znak nadziei dany przez Miłosiernego Ojca”.
Wolontariat na rzecz osób niepełnosprawnych
Zarząd Powiatu Złotoryjskiego złożył młodzieży naszej szkoły serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji IX Turnieju Integracyjnego, który odbył się w dniach od 2 do 4 grudnia 2016 r.
I miejsce dziewcząt oraz II chłopców w pływaniu
W dniu 20.12.2016 r. w ramach Licealiady Miasta Legnicy odbyły się zawody drużynowe szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu.
I C była w Humanitarium
W dniu 19 grudnia 2016 r. klasa I C biologiczno-chemiczna wraz z nauczycielami - panem Wojciechem Jaśkiewiczem i panem Pawłem Olszewskim - wybrała się na wycieczkę edukacyjną do wrocławskiego Humanitarium.
Hanna pojedzie na Olimpiadę Geograficzną
Komitet Olimpiady Geograficznej we Wrocławiu poinformował szkołę, że do etapu okręgowego zakwalifikowała się uczennica klasy III C - Hanna Kłos.
Wolontariusze z I LO a „III Bieg Mikołajkowy”
Klub Sportowy Feniks Legnica przesłał wolontariuszom z naszej szkoły serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji „III Biegu Mikołajkowego” w dniu 03.12.2016 r., w którym wzięło udział około 500 osób.
Certyfikat dla naszej szkoły
Otrzymaliśmy Certyfikat „Szkoły Promującej Honorowe Oddawanie Krwi”.
Na etap okręgowy pojadą w dzień 100-dniówki
Mamy wyniki I etapu Olimpiady Historycznej!
Akcja „Kup przysmaka wesprzyj zwierzaka”
W dniu 16 grudnia 2016 r. klasa Ic biologiczno-chemiczna zorganizowała szkolny kiermasz ciast oraz kartek bożonarodzeniowych.
III C zwiedziła Berlin
W dniach 15-16 grudnia 2016 r. klasa 3C była na wycieczce w Berlinie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć panoramę „The Wall”, Checkpoint Charlie, a także Reichstag, Muzeum Pergamońskie i Muzeum Żydowskie.