M. Karoń w Anglii

11.05.2015

M. Karoń w Anglii
W dniach od 23-28 kwietnia 2015 r. odbyła się harcerska wycieczka do Londynu, którą zorganizowała Poczta Harcerska Azymut 95. Brała w niej udział Maria Karoń – uczennica z klasy I C biologiczno-chemicznej.
Kangur Matematyczny 2015

Zakończył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2015. W powiecie legnickim rezultaty uczniów naszej szkoły przedstawiają się następująco:

1. Michał Górniak - I A - bardzo dobry wynik

2. Michał Bugno - I D - wyróżnienie

3. Adam Bukowczyk - II A - wyróżnienie

4. Aleksander Czeszejko-Sochacki - II A - wyróżnienie

5. Sławomir Górawski - II A - wyróżnienie

6. Mateusz Małecki - I A – wyróżnienie.

Matura 2015

07.05.2015

Matura 2015
W dniu 4 maja 2015 r. o godz. 9.00 rozpoczęły się matury. Abiturienci przystąpili do obowiązkowego pisemnego egzaminu z języka polskiego. Sesja potrwa do końca maja.
Trzymamy kciuki!

Młodzi głosują

06.05.2015

Młodzi głosują
Już od 20 lat Centrum Edukacji Obywatelskiej zachęca młodzież do przeprowadzania akcji „Młodzi głosują”, w ramach której uczniowie organizują szkolne wybory.
III miejsce w Międzynarodowym Pucharze Włoch w Taekwon-Do
Wojciech Wójtowicz z klasy I D zajął III miejsce w Międzynarodowym Pucharze Włoch w Taekwon-Do (w walce do 65 kg).
Gratulujemy miejsca i medalu!
Akademia 2 B z okazji 3 Maja
W dniu 30 kwietnia 2015 r. w auli szkolnej odbyła się akademia z okazji 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, w której uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i drugich.

Pasja Dominika

04.05.2015

Pasja Dominika
W drugiej połowie kwietnia 2015 r. w Szczawnie-Zdroju odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska – III Dolnośląska Liga Juniorów.
III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Łuczniczym
Gratulujemy Klaudii Dudzik – uczennicy klasy I E, która zajęła III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Łuczniczym.
Dzięki temu sukcesowi Klaudia znalazła się na 8 miejscu w kadrze narodowej.
Gratulujemy!
II tura wyborów - projekt CEO
W dniu 20 maja 2015 r. uczniowie z klasy II B humanistyczno-prawnej zorganizowali drugą turę szkolnych prawyborów prezydenckich w ramach ogólnopolskiej akcji Centrum Edukacji Obywatelskiej „Młodzi głosują 2015”. Uczniowie oddawali głosy na dwóch kandydatów.

Osobowość Roku

29.04.2015

Osobowość Roku
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego dla tegorocznych maturzystów w dniu 24.04.2015 r. , kilku uczniów otrzymało tytuł „Osobowość Roku”.