Młyn nr 2

Młyn nr 2
Ukazał się drugi numer gazety "Młyn". Można w nim przeczytać m.in. relacje z wycieczek integracyjnych klas 1 oraz sprawozdanie z Adapciaka.
Udział w Olimpiadzie Wiedzy o UE
W dniu 16 grudnia 2017 r. odbyły się zawody okręgowe V Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej.
Absolwenci piszą książki
Natalia Kołaczek (z domu Pecyna) przekazała do biblioteki szkolnej dwie książki, w tym jedną swojego autorstwa.
Mateusz i Krzysztof w etapie okręgowym Olimpiady Geograficznej
Miło nam poinformować, że dwóch uczniów z naszej szkoły zostało zakwalifikowanych do zawodów okręgowych XLIV Olimpiady Geograficznej:
Nasze koszykarki zostały Mistrzyniami Legnicy
Po roku przerwy nasze koszykarki odzyskały tytuł Mistrzyń Legnicy. W meczu finałowym, który odbył się w dniu 15.12.2017 r. pokonały drużynę z ZSE.
Nasi szachiści pojadą na Mistrzostwa Polski
W dniu 13 grudnia 2017 r. we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Licealiady w szachach drużynowych. W turnieju uczestniczyło 8 szkół.
Marta i Michał w etapie okręgowym OJF
Dr Agata Rębkowska - sekretarz Wrocławskiego Komitetu Olimpiady Języka Francuskiego - poinformowała szkołę, że do etapu okręgowego OJF zostali zakwalifikowani następujący uczniowie:
Fantastyczne prace Dafne w czytelni
W czytelni szkolnej możemy oglądać dzieła naszych młodych artystów. Są to ciekawe prace Dafne Peoglu z klasy I C, wzbogacone o teksty Anny Kurc – z tej samej klasy.
Awans do okręgowej Olimpiady Języka Rosyjskiego
W dniu 4 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap Olimpiady Języka Rosyjskiego.
Cenne podziękowanie za wolontariat
Szkoła otrzymała podziękowanie za zaangażowanie i wspieranie idei wolontariatu podczas organizacji „X Turnieju Integracyjnego” w Złotoryi, który odbył się 09.12.2017 r.