Udana współpraca ucznia i absolwenta szkoły
Gratulujemy Marcinowi Wawrzyniakowi z klasy II C biologiczno-chemicznej, który został zakwalifikowany do etapu okręgowego Olimpiady Chemicznej!
Dobrze mówi i pisze po francusku
Gratulujemy Alicji Smolikowskiej z klasy III C, która decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Języka Francuskiego została zakwalifikowana do etapu okręgowego!
Sławomir pojedzie do Wrocławia na część pisemną
Z przyjemnością zawiadamiamy, że Sławomir Górawski – uczeń z klasy III A matematyczno-informatycznej – zakwalifikował się do etapu okręgowego XL Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego.
Czterech uczniów na Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego XIV Międzynarodowej Olimpiady Lingwistyki Matematycznej zawiadomił szkołę, że do zawodów półfinałowych awansowali:
1. Sławomir Górawski – III A
2. Michał Kosmecki – I C
3. Agnieszka Prawda – III A
4. Jan Librowski – III A.
Marysia i Marcin będą reprezentowali szkołę
Organizatorzy XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem „Jan Paweł II – wychowawca młodych pokoleń” zawiadomili szkołę, że do etapu diecezjalnego zakwalifikowali się:
1. Maria Gomoliszek z klasy II B
2. Marcin Boratyn z klasy II E.
Zuzanna reżyseruje filmy
Dyrektor Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Świerzawie przesłał do szkoły list gratulacyjny do Zuzanny Dubiel – uczennicy klasy II C biologiczno-chemicznej, która wyreżyserowała film na potrzeby programu Zaduszek Poetyckich.
Z językiem łacińskim za pan brat
Komitet Okręgowy Olimpiady Języka Łacińskiego we Wrocławiu poinformował szkołę, że do II etapu zakwalifikował się Tomasz Tadla z klasy III B.
Kiermasz i świąteczne dary dla Polaków na Kresach
W dniu 18 grudnia 2015 r. uczniowie klasy 2 a o profilu matematyczno-informatycznym zorganizowali kiermasz ciast. Zebrane środki zostały przeznaczone na zakup świątecznych darów dla Polaków mieszkających za wschodnią granicą.
Szopka Oli została wyróżniona
Gratulujemy Aleksandrze Podsiedlik z klasy II D, która zdobyła wyróżnienie w Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową!
Ola zakwalifikowała się do finału krajowego
Aleksandra Dzbanuszek z klasy II B w rozegranych 18 grudnia 2015 r. we Wrocławiu zawodach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Mediach znalazła się wśród 4 zwycięzców tego etapu i otrzymała kwalifikację do finału krajowego, który w marcu zostanie rozegrany w Warszawie.