Konkurs Fizyczny „Lwiątko”
Znamy wyniki Międzynarodowego Konkursu Fizycznego „Lwiątko”. Najwyższy wynik w szkole uzyskał  Michał Górniak z klasy I A matematyczno-informatycznej.
Konkurs odbył  się 30 marca 2015 r.
Gratulujemy!
Europejski Bieg Uliczny
W dniu 31.05.2015 r. odbył się w Bolesławcu 15. Europejski Bieg Uliczny, w którym wystartował Konrad Markiewicz z klasy II C biologiczno-chemicznej.
Nasz uczeń zdobył I miejsce w biegu głównym na dystansie 10 000 m, w swojej kategorii wiekowej.
Gratulujemy!

V Bieg Papieski

05.06.2015

V Bieg Papieski
W dniu 2 czerwca 2015 r. odbył się V Bieg Papieski. W zawodach łącznie wystartowało 600 uczniów z legnickich szkół.
M. Karoń na festiwalu
W dniu 30.05.2015 r. odbył się w Teatrze Heleny Modrzejewskiej w Legnicy IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej AZYMUT, w którym wystąpiło 15 wykonawców.
Konkurs - „Zakończ nim zaczniesz”
W dniu 29 maja 2015 r. w kinie „Helios” w Legnicy odbył się finał konkursu dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych na spot/film krótkometrażowy, profilaktyczny o tematyce zapobiegania problemom alkoholowym i przeciwdziałania narkomanii – „Zakończ nim zaczniesz”.
Turniej koszykówki ulicznej dziewcząt „STREETBALL 3x3”

W sobotę 30.05.2015 r. na boisku Zespołu Szkół Integracyjnych w Legnicy odbył się II turniej koszykówki ulicznej dziewcząt „STREETBALL 3x3”.

Do udziału w turnieju zgłosiło się 10 drużyn. Zespół z naszej szkoły wystąpił w składzie:

1. Julia Dębska – I d
2. Małgorzata Maliszewska – II c
3. Natalia Gzik – II c.

Spotkanie z Absolwentem - J. Brylowska
W dniu 29 maja 2015 r. uczniowie z klasy I C biologiczno-chemicznej spotkali się ze starszą koleżanką, która kilka lat temu ukończyła ten sam profil.
wycieczka do Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego
W dniu 25.05.2015 r. uczniowie klasy 1c biologiczno-chemicznej wybrali się na wycieczkę do Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego.

Wycieczka IA

01.06.2015

Wycieczka IA
W dniach 25-27 maja 2015 r. klasa I A matematyczno-informatyczna wyjechała na wycieczkę do Srebrnej Góry. Uczniowie skorzystali z wielu atrakcji, które przygotowało Centrum Turystyki Niekonwencjonalnej w ramach wycieczki z przygodą.
Siatkówka plażowa dziewcząt - III miejsce
W dniu 28 maja 2015 r. na Kąpielisku „Kormoran” odbyły się zawody w ramach Licealiady Młodzieży Miasta Legnicy w plażowej piłce siatkowej dziewcząt. Uczestniczyło 8 szkół.