Nasze szkolne lwy w mikołajkowych szatach
Dzisiaj każdy uczeń i nauczyciel chciał mieć zdjęcie z naszymi szkolnymi lwami, które „wystroiły się” w mikołajkowe szaty.
Mikołajkowy kiermasz ciast
W dniu 4 grudnia 2015 r. uczniowie klasy 1C o profilu biologiczno-chemicznym zorganizowali na terenie szkoły mikołajkowy kiermasz ciast oraz świąteczną loterię. Całość zebranych środków została przekazana na rzecz oddziału Pogotowia Opiekuńczego w Legnicy.

Tuż za pudłem

04.12.2015

Tuż za pudłem
Reprezentacja chłopców zajęła IV miejsce w zawodach w piłkę nożną halową, które odbyły się 4 grudnia 2015 r. W rywalizacji wzięło udział 15 zespołów.

Nasi finaliści

03.12.2015

Nasi finaliści
Gratulujemy Aleksandrze Dzbanuszek z klasy II B oraz Tomaszowi Tadli z klasy III B uzyskania tytułów finalistów etapu okręgowego III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym!
Poznajemy tajniki ewolucji człowieka
W dniu 3 grudnia 2015 r. uczniowie z klas biologiczno-chemicznych 1c, 2c, 3c wzięli udział w warsztatach antropologicznych, które odbyły się w zabytkowym gmachu Katedry Antropologii Uniwersytetu Wrocławskiego.
Laureatki Konkursu Plastycznego
W Rejonowym Konkursie Plastycznym MCK „Anioł – tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia” laureatkami zostały:
1. Sara Iwanowska z klasy I A
2. Anna Górska z klasy II D.
Sukces w łucznictwie
Gratulujemy Piotrowi Wiśniewskiemu z klasy III D matematyczno-fizycznej zajęcia III miejsca w Ogólnopolskim Mikołajkowym Halowym Turnieju Łuczniczym!
Konkurs Matematyczny KOMA
W dniu 1 grudnia 2015 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje Konkursu Matematycznego KOMA, w których wzięło udział 44 uczniów z klas matematyczno-informatycznych i uczeń szczególnie uzdolniony z klasy biologiczno-chemicznej.
Medal „Pomocna dłoń” dla Aleksandry
W roku 2015 Międzynarodowy Dzień Wolontariusza przypada 5 grudnia (sobota), już 1 grudnia w auli PWSZ w Legnicy odbyła się uroczystość, podczas której wyróżnieni zostali najaktywniejsi wolontariusze TPD.
Podziękowanie dla szkoły
Szkoła otrzymała podziękowanie za udział w zbiórce zniczy „Na Kresowe Cmentarze”.