Konkurs o Liceum w Krzemieńcu
W dniu 5 listopada 2015 r. zorganizowany został w auli naszego Liceum Konkurs „Niezwykłe losy Liceum w Krzemieńcu i jego uczniów” pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu.
Współpraca z Wydziałem Informatyki
W dniu 5 listopada 2015 r. do klas matematyczno-informatycznych (2 a i 3 a) przyjechał specjalny gość – profesor Krzysztof Loryś, który opowiedział młodzieży o tajemnicach informatyki, a także jej praktycznych stronach.
Wycieczka klasy III A
W dniach od 3 do 4 listopada 2015 r. klasa III A matematyczno-informatyczna przebywała na wycieczce w Szklarskiej Porębie. Uczestnicy wycieczki spędzili noc w znajdującym się na wzniesieniu pensjonacie „Sudety”.

IT Szkoła

31.10.2015

IT Szkoła
Gratulujemy klasom o profilu matematyczno-informatycznym i pani Romualdzie Laskowskiej!

Żonkil nadziei

30.10.2015

Żonkil nadziei
Dziękujemy społeczności szkolnej za udział w akcji!

Konferencja ptaków

29.10.2015

Konferencja ptaków
W dniu 29 października 2015 r. klasy 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 2c, 2d i 2e udały się do Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy na sztukę „Konferencja ptaków”.

Program CEO

26.10.2015

Program CEO
W dniu 19 października 2015 r. realizowany był w naszej szkole projekt Centrum Edukacji Obywatelskiej „Młodzi Głosują – wybory parlamentarne 2015”.

Viadrina

23.10.2015

Viadrina
W dniu 22 października 2015 r. grupa młodzieży z naszej szkoły uczestniczyła w Dniu Otwartych Drzwi na Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.
Warsztaty biochemiczne
21 października 2015 r. klasa 1c o profilu biologiczno-chemicznym wzięła udział w warsztatach biochemicznych prowadzonych przez dr Marię Stasiuk z Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Temat warsztatów - „Czy pieczywo, które jemy jest wypiekane z mąki pełnoziarnistej” - poświęcony był zdrowej żywności oraz związkom chemicznym zawartym w naszym pożywieniu.
Prelekcja - krwiodawstwo
21 października 2015 r. klasy 2c i 3c o profilu biologiczno-chemicznym wzięły udział w prelekcji poświęconej Honorowemu Krwiodawstwu pod hasłem „Krew to życie”. Zajęcia prowadziła mgr Beata Kozłowska z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu.