Jakub wygrał Turniej Wiedzy Pożarniczej
W dniu 26.03.2018 r. Jakub Borkowski - z klasy III D o profilu matematyczno-fizycznym - uczestniczył w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Sebastian pojedzie na zawody centralne Olimpiady Matematycznej
Sebastian Zięciak – uczeń z klasy III A o profilu matematyczno-informatycznym - został zakwalifikowany do zawodów centralnych LXIX Olimpiady Matematycznej.
­Eliminacje miejskie 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
W dniu 25 marca 2018 r. w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy odbyły się eliminacje miejskie 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Wygrana w Sudoku

26.03.2018

Wygrana w Sudoku
Do finału Dolnośląskich Mistrzostw w Sudoku, które odbyły się 25 marca 2018 r. we Wrocławiu zakwalifikowali się:
Dziękujemy gimnazjalistom za udział w Dniu Otwartych Drzwi!
23 marca 2018 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Frekwencja dopisała.
Akcja czyszczenia Ziemi
W dniu 23 marca 2018 r. uczniowie klasy II D matematyczno-fizycznej razem z wychowawcą, panem Zbigniewem Masłowskim, zorganizowali akcję mającą na celu oczyszczenie brzegów Kaczawy.
„Dzwonek na obiad”
W dniach 15-21 marca 2018 r. społeczność naszego Liceum włączyła się do ogólnopolskiej akcji „Grosz do Grosza” w ramach programu „Dzwonek na obiad” Fundacji „Być Bardziej”.
VIII Dolnośląska Gala Talentów
W dniu 21 marca 2018 r. w profesjonalnie przygotowanej Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej w Legnicy odbyły się rejonowe eliminacje VIII Dolnośląskiej Gali Talentów.
Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę
W dniu 21 marca 2018 r. tegoroczni maturzyści odbyli pielgrzymkę do Częstochowy, aby modlić się o dobry wybór drogi życiowej i pomyślne zdanie matury.
Katarzyna w finale Konkursu Filozofii Klasycznej
W dniu 22 marca 2018 r. Komitet Konkursu Filozofii Klasycznej ogłosił listę uczestników zakwalifikowanych do finału.