Podziękowanie od Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
TPD podziękowało szkole za udział w akcji na rzecz podopiecznych.
Udział w konferencji naukowej
W dniu 7 grudnia 2015 r. uczniowie klasy 3B humanistycznej uczestniczyli w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej w PWSZ na temat „Polska - ale jaka? Lata walki i nadziei 1943-1947".
Mikołajkowy mecz nauczyciele-uczniowie
W dniu 7 grudnia odbyły się cztery mecze unihokeja. Trzy z nich zostały rozegrane pomiędzy uczniami klas I D, II D, III D, ale ten najważniejszy – między uczniami II D (wygrali eliminacje międzyklasowe) a nauczycielami – cieszył się największą popularnością.
Ciekawa biochemia – poznajemy świat lipidów
5 grudnia 2015 r. dwunastoosobowa grupa uczniów z klas 1c, 2c i 3c o profilu biologiczno-chemicznym uczestniczyła w kolejnych warsztatach laboratoryjnych, które odbyły się w Kompleksie Edukacyjno-Badawczym Wydziału Biotechnologii na terenie Kampusu Grunwaldzkiego we Wrocławiu. Tematyka zajęć dotyczyła wykrywania i identyfikacji lipidów.
Michał na zawodach z uczniami XIV LO
W dniach 04-05.12.2015 r. odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Programowaniu Zespołowym w Poznaniu.
Tomek po raz kolejny finalistą
Gratulujemy Tomaszowi Tadli z klasy III B uzyskania tytułu finalisty etapu okręgowego IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP!
Mikołaje lubią I LO
W dniu 4 grudnia od 7.00 rano przed wejściem do budynku szkoły czekały na nas Mikołaje z koszami pełnymi cukierków.
Nasze szkolne lwy w mikołajkowych szatach
Dzisiaj każdy uczeń i nauczyciel chciał mieć zdjęcie z naszymi szkolnymi lwami, które „wystroiły się” w mikołajkowe szaty.
Mikołajkowy kiermasz ciast
W dniu 4 grudnia 2015 r. uczniowie klasy 1C o profilu biologiczno-chemicznym zorganizowali na terenie szkoły mikołajkowy kiermasz ciast oraz świąteczną loterię. Całość zebranych środków została przekazana na rzecz oddziału Pogotowia Opiekuńczego w Legnicy.

Tuż za pudłem

04.12.2015

Tuż za pudłem
Reprezentacja chłopców zajęła IV miejsce w zawodach w piłkę nożną halową, które odbyły się 4 grudnia 2015 r. W rywalizacji wzięło udział 15 zespołów.