Michał Kosmecki Mistrzem Dolnego Śląska w Sudoku
W dniu 2 kwietnia 2016 r. na Politechnice Wrocławskiej odbyły się finały V Dolnośląskich Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku. Do zawodów przystąpiło ponad 500 osób w pięciu kategoriach. Do ścisłego finału dostało się po 10 osób z każdej kategorii.

Nasi recytatorzy

02.04.2016

Nasi recytatorzy
Ponad czterdzieści osób wzięło udział w eliminacjach miejskich 61.Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się w Caffe Modjeska w dniu 2 kwietnia 2016 r.
Sobotni wykład w naszej szkole
W sobotni poranek 2 kwietnia w naszej szkole odbył się popularnonaukowy wykład z matematyki. O twierdzeniu Eulera i jego zaskakujących konsekwencjach mówił doktorant Wydziału Matematyki Politechniki Wrocławskiej - Dariusz Kosz (na zdjęciu).

Wybory do MRN

02.04.2016

Wybory do MRN
W dniu 1 kwietnia 2016 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej Legnicy.

Brawa dla Tomka!

24.03.2016

Brawa dla Tomka!
Tomasz Jaworski – uczeń z klasy II A matematyczno-informatycznej - zajął V miejsce w ogólnopolskim finale Konkursu IT.
Nasi uczniowie w SUDOKU
W dniu 10 marca 2016 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje do V Dolnośląskich Mistrzostw w SUDOKU.
Wielkanocne śniadanie z zającem
Klasa II D matematyczno-fizyczna wraz z wychowawcą – panem Robertem Wójcickim – zorganizowała w dniu 23 marca tradycyjne wielkanocne śniadanie.
Wielkanocne życzenia
Przyjmijcie nasze życzenia.
Klasa I C była w Libercu
W dniu 22 marca 2016 r. klasa I C odwiedziła Centrum Nauki iQLANDIA w czeskim Libercu.
Trzecie miejsce naszych szachistów
W dniu 22 marca 2016 r. odbyły się w Chojnowie strefowe zawody szkół ponadgimnazjalnych w szachach. Wzięło w nich udział 8 drużyn z następujących miast: Legnicy, Polkowic, Lubina, Chojnowa, Złotoryi.