Zuzanna reżyseruje filmy
Dyrektor Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Świerzawie przesłał do szkoły list gratulacyjny do Zuzanny Dubiel – uczennicy klasy II C biologiczno-chemicznej, która wyreżyserowała film na potrzeby programu Zaduszek Poetyckich.
Z językiem łacińskim za pan brat
Komitet Okręgowy Olimpiady Języka Łacińskiego we Wrocławiu poinformował szkołę, że do II etapu zakwalifikował się Tomasz Tadla z klasy III B.
Kiermasz i świąteczne dary dla Polaków na Kresach
W dniu 18 grudnia 2015 r. uczniowie klasy 2 a o profilu matematyczno-informatycznym zorganizowali kiermasz ciast. Zebrane środki zostały przeznaczone na zakup świątecznych darów dla Polaków mieszkających za wschodnią granicą.
Szopka Oli została wyróżniona
Gratulujemy Aleksandrze Podsiedlik z klasy II D, która zdobyła wyróżnienie w Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową!
Ola zakwalifikowała się do finału krajowego
Aleksandra Dzbanuszek z klasy II B w rozegranych 18 grudnia 2015 r. we Wrocławiu zawodach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Mediach znalazła się wśród 4 zwycięzców tego etapu i otrzymała kwalifikację do finału krajowego, który w marcu zostanie rozegrany w Warszawie.
Wystawa prac uczniów
W dniach od 16.11-18.12.2015 r. w czytelni szkolnej można było oglądać wystawę prac uczniów z klas 1a,1b,1c,1d,1e - „Greckie malarstwo wazowe".
Nasi najlepsi informatycy
Michał Górniak, Patryk Pęczak i Marcin Rogala zakwalifikowali się do II etapu XXIII Olimpiady Informatycznej.
„Być albo nie być”
W dniu 17 grudnia 2015 r. aż 120 uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich naszej szkoły wzięło udział w wycieczce do wrocławskiego „Multikina”. Obejrzeliśmy tam retransmisję „Hamleta” Williama Szekspira.

Wolontariusze z I C

17.12.2015

Wolontariusze z I C
W dniu 17 grudnia 2015 r. grupa uczniów z klasy I C udała się do oddziału Pogotowia Opiekuńczego w Legnicy.
Przed Konradem II etap Olimpiady Biologicznej
Sekretarz Dolnośląskiego Komitetu Olimpiady Biologicznej poinformował szkołę, że do zawodów II stopnia XLV Olimpiady Biologicznej został zakwalifikowany Konrad Markiewicz z klasy III C biologiczno-chemicznej.