Czy Michał zdobędzie Diamentowy Indeks?
Michał Górniak – uczeń z klasy II A matematyczno-informatycznej – będzie reprezentował szkołę podczas II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH.
Przygoda Aleksandra z fizyką
Komitet Okręgowy Olimpiady Fizycznej we Wrocławiu zawiadomił szkołę, że do zawodów teoretycznych II stopnia 65. Olimpiady Fizycznej zakwalifikowany został Aleksander Czeszejko-Sochacki z klasy III A matematyczno-informatycznej.
Postawa klasy II B wobec bezdomnych zwierząt
Uczniowie klasy humanistycznej II B otrzymali podziękowanie.
Podziękowanie dla szkoły
Szkoła otrzymała podziękowanie za udział w zbiórce świątecznych darów dla naszych Rodaków na Kresach.
Nasze szkolne kolędowanie
W dniu 22 grudnia w naszej szkole odbył się przegląd kolęd w wykonaniu uczniów klas pierwszych. To piękne przedsięwzięcie zorganizowali i prowadzili przedstawiciele Parlamentu Uczniowskiego – Julia Silldorff i Michał Grabowiecki.
Julia i Wiktoria najlepsze z niemieckiego
Sekretarz Wrocławskiego Komitetu Okręgowego Olimpiady Języka Niemieckiego poinformował szkołę, że do zawodów II stopnia zostały zakwalifikowane dwie uczennice:
Agnieszka pojedzie na zawody okręgowe
Komitet Okręgowy XLII Olimpiady Geograficznej we Wrocławiu poinformował szkołę, że do zawodów II stopnia (okręgowych) zakwalifikowana została Agnieszka Niedźwiecka z klasy 2D matematyczno-fizycznej.
Sukces Michała w „KOMIE”
Gratulujemy Michałowi Kosmeckiemu z klasy I C biologiczno-chemicznej sukcesu w „KOMIE”!
Udana współpraca ucznia i absolwenta szkoły
Gratulujemy Marcinowi Wawrzyniakowi z klasy II C biologiczno-chemicznej, który został zakwalifikowany do etapu okręgowego Olimpiady Chemicznej!