Certyfikat dla naszej szkoły
Otrzymaliśmy Certyfikat „Szkoły Promującej Honorowe Oddawanie Krwi”.
Na etap okręgowy pojadą w dzień 100-dniówki
Mamy wyniki I etapu Olimpiady Historycznej!
Akcja „Kup przysmaka wesprzyj zwierzaka”
W dniu 16 grudnia 2016 r. klasa Ic biologiczno-chemiczna zorganizowała szkolny kiermasz ciast oraz kartek bożonarodzeniowych.
III C zwiedziła Berlin
W dniach 15-16 grudnia 2016 r. klasa 3C była na wycieczce w Berlinie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć panoramę „The Wall”, Checkpoint Charlie, a także Reichstag, Muzeum Pergamońskie i Muzeum Żydowskie.
Ogólnopolski Konkurs Historyczny w naszej szkole
W dniu 15 grudnia 2016 r. nasza szkoła była organizatorem (po raz trzeci) II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego - za wolność Waszą i Naszą.”
Wyróżnienie za Szopkę Bożonarodzeniową
Gratulujemy uczniom z klas matematycznych z edukacją architektoniczną – I D i II D, którzy uzyskali wyróżnienie w Regionalnym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.
Podziękowanie za pomoc
Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Świerzawie przesłało uczniom naszej szkoły podziękowanie „za włączenie się w organizację i przygotowanie pięknego projektu kulturalnego Zaduszek Poetyckich.”
Siatkarze godnie reprezentowali szkołę
W dniu 15.12.2016 r. reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w turnieju siatkarskim strefy legnickiej w Głogowie, gdzie spotkała się z drużynami z Lubina i Głogowa.

Pasjonaci historii

15.12.2016

Pasjonaci historii
To Ci uczniowie przeszli eliminacje i dostali się do następnego etapu OWH.
Teatr brytyjski na wielkim ekranie
15 grudnia 2016 r. uczniowie kilku klas pierwszych i drugich naszej szkoły, w ramach cyklu „Royal Shakespeare Company w Multikinie”, zasmakowali brytyjskiej gry aktorskiej, uczestnicząc w emisji sztuki Williama Szekspira pt. „Król Lear” we Wrocławiu.