Karma dla bezdomnych zwierząt od I B
Klasa I B humanistyczna - wraz z wychowawczynią - otrzymała podziękowania za zrozumienie oraz wrażliwość, ale przede wszystkim „za okazaną życzliwość i zaangażowanie w zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt”.
II B w krainie Reja, Żeromskiego, Kochanowskiego (30.05-02.06.2016)
Była to długa, prawdziwie polonistyczna wycieczka. Przez cztery pracowicie spędzone dni wędrowaliśmy śladami wielkich twórców naszej literatury.

Wystawa o folklorze

02.06.2016

Wystawa o folklorze
W dniach od 1-3.06.2016 r. w bibliotece szkolnej można oglądać wystawę poświeconą folklorowi poszczególnych regionów Polski.
Kiermasz z okazji Dnia Dziecka
W dniu 1 czerwca 2016 r. zorganizowany został przez klasę II E kiermasz ciast z okazji Dnia Dziecka. Zebrane pieniądze zostały przekazane na potrzeby Domu Dziecka.
Wycieczka I D z okazji Dnia Dziecka
W dniu 1 czerwca 2016 r. klasa I D matematyczno-fizyczna z rozszerzoną edukacją architektoniczną przebywała na wycieczce, której trasa obejmowała Bolków, Kamienną Górę, Krzeszów i Lubawkę.

II A była w Pradze

01.06.2016

II A była w Pradze
Od 30 maja do 1 czerwca 2016 r. uczniowie klasy II A zwiedzali Pragę – miasto stu wież, położone w zakolu Wełtawy. Wspaniała architektura, mnóstwo zabytkowych budowli i piękne widoki. To właśnie Praga – stolica europejskiej turystyki.
I LO najlepszą legnicką szkołą w lekkoatletyce
W dniu 30 maja 2016 r. w Parku Miejskim odbyła się Licealiada Miasta Legnicy w Lekkoatletyce.
Mecz w piłkę nożną z II LO
W dniu 27.05.2016 r. uczniowie oraz absolwenci naszego Liceum rozegrali mecz w piłkę nożną z reprezentacją II LO w Legnicy. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
Zajęcia w Ekobibliotece
W dniu 25.05.2016 r. uczniowie z klasy I E o profilu ogólnym uczestniczyli w zajęciach w Ekobibliotece, oddziale Legnickiej Biblioteki Publicznej.
Festiwal SREBRO 2016
W dniu 25 maja 2016 r. otrzymaliśmy podziękowanie od Dyrektora Galerii Sztuki w Legnicy – pana Zbigniewa Kraski.