Michał a Francja

29.02.2016

Michał a Francja
Michał Kosmecki - uczeń z klasy I C biologiczno-chemicznej - zajął I miejsce w Turnieju Wiedzy o Francji.
Kolejny wygrany mecz matematyczny
Dnia 26 lutego 2016 r. drużyna z naszej szkoły rozegrała kolejny mecz matematyczny z zespołem z I Liceum Ogólnokształcącego w Jeleniej Górze.
Spotkanie z Absolwentką
Agnieszka Cubała – absolwentka naszej szkoły, autorka książki „Sten pod pachą, bimber w szklance, dziewczyna i… Warszawa” – spotkała się z uczniami klas humanistycznych: I B i II B.
Kto otrzymał „Wielką Sowę”?
W dniu 25 lutego 2016 r. odbyło się podsumowanie I semestru roku szkolnego 2015/2016 i rozstrzygnięcie rywalizacji klas o „Wielką Sowę”.
Olgierd a Finał WOŚP
Aż 31 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Olgierd Jadwiśieńczak z klasy III C zebrał największą kwotę - 3292,70 zł.
II miejsce piłkarek ręcznych
W dniu 25 lutego 2016 r. nasze piłkarki ręczne zajęły II miejsce w Mistrzostwach Legnicy. W półfinale pokonały 4:0 dziewczęta z II LO, w meczu o pierwsze miejsce przegrały 6:3 z VII LO.
Kamila i Piotr wśród najpopularniejszych sportowców
​VIII Plebiscyt na Najpopularniejszego Młodzieżowego Sportowca Legnicy 2015 r. został rozstrzygnięty.
VII Legnickie Prezentacje Edukacyjne
W dniu 23 lutego 2016 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej odbyły się Legnickie Prezentacje Edukacyjne.
II miejsce w Legnicy naszych szachistów
W dniu 23 lutego 2016 r. w Szkole Podstawowej Nr 9 odbyły się Mistrzostwa Legnicy w Szachach.
Michał w finale centralnym Olimpiady Informatycznej
Michał Górniak - uczeń z klasy II A matematyczno-informatycznej uzyskał podczas zawodów okręgowych XXIII Olimpiady Informatycznej wynik 150 punktów i został zakwalifikowany do zawodów centralnych. Na liście rankingowej jest na 28 miejscu.