Spotkanie młodzieży z Małgorzatą Kupiszewską
W dniu 2 marca 2017 r. w auli szkolnej odbyło się spotkanie z Małgorzatą Kupiszewską, w którym uczestniczyły klasy I B, II B i II E.
I miejsce dziewcząt w piłce ręcznej w podstrefie
W dniu 28.02.2017 r. odbyły się zawody organizowane przez SZS „Dolny Śląsk” w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej.
Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” to polskie święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone upamiętnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.
Piotrek wciąż w formie
Piotr Jóźwiak – uczeń klasy I A matematyczno-informatycznej uczestniczył w kolejnych zawodach w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego.
Nasi najlepsi informatycy pojadą na zawody centralne
Michał GórniakPatryk Pęczak – uczniowie klasy III A o profilu matematyczno-informatycznym – zostali zakwalifikowani do zawodów centralnych Olimpiady Informatycznej.
Michał na Gali Mistrzów Sportu
W dniu 24 lutego 2017 r. w Starym Łomie odbyła się Gala Mistrzów Sportu Gminy Chojnów.
Nasz najlepszy chemik pojedzie na zawody centralne
Marcin Wawrzyniak – uczeń klasy III C o profilu biologiczno-chemicznym - został zakwalifikowany do zawodów centralnych Olimpiady Chemicznej.

Ferie w Zakopanem

18.02.2017

Ferie w Zakopanem
Podczas ferii zimowych uczniowie naszego Liceum mieli okazję zwiedzić Zakopane oraz Kraków.
„Brzechwa dla dorosłych”
W dniu 10.02.2017 r. w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy odbyło się przedstawienie Grupy Teatralnej ZONK pt. „Brzechwa dla dorosłych”. Uczestniczyły w nim cztery klasy – I B, I E, II A i II C – pod opieką pani dyrektor Haliny Tamioły i pani Elżbiety Czornak.
VIII Legnickie Prezentacje Edukacyjne
W dniu 8 lutego 2017 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej odbyły się VIII Legnickie Prezentacje Edukacyjne.