400 kartek z życzeniami dla chorych ze Szpitala Wojewódzkiego

W dniu 18 grudnia 2019 r. młodzież naszej szkoły odwiedziła Szpital Wojewódzki w Legnicy. W świątecznej akcji wzięło udział 25 uczniów, którzy reprezentowali różne klasy.

Kartki świąteczne

Uczniowie naszej szkoły przygotowali 400 kartek świątecznych podczas zajęć z plastyki.

Kwalifikacje do okręgu z geografii

Komitet Okręgowy XLVI Olimpiady Geograficznej we Wrocławiu opublikował listę uczniów zakwalifikowanych do etapu okręgowego.

Świąteczne klimaty Wrocławia

W dniu 16 grudnia 2019 r. klasa I E(g) przyrodnicza z edukacją prozdrowotną odbyła wycieczkę do Wrocławia.

„Paradoksy matematyczne i logiczne”

W dniu 18 grudnia 2019 r. klasa 1 A(g) wraz z wychowawcą panią Eweliną Hoszman i nauczycielem matematyki panią Barbarą Obremską pojechała do Wrocławia na wykład, który odbył się w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Akcja charytatywna klasy I B(g)

W dniu 13 grudnia 2019 r. klasa I B(g) humanistyczna z edukacją medialną i prawną przeprowadziła na terenie szkoły kiermasz ciast.

Dzień Dawcy Komórek Macierzystych Szpiku

W dniu 18.12.2019 r. w naszej szkole odbył się finał akcji Dolnośląska#Komórkomania - Dzień Dawcy Komórek Macierzystych Szpiku w I LO – rejestracja potencjalnych dawców w ramach kampanii Fundacji DKMS.

Andrzej zakwalifikowany do trzech olimpiad przedmiotowych

Andrzej Szczerbiński - uczeń z klasy III A matematyczno-informatycznej - został zakwalifikowany do etapu okręgowego trzech olimpiad przedmiotowych.

Komórkomania

16.12.2019

Komórkomania

Hej! Większość z Was nie zdaje sobie sprawy jak cenni jesteśmy dla naszego genetycznego bliźniaka. Niestety, on sam nie potrafi nas znaleźć, to my musimy zrobić pierwszy krok i zapisać się do bazy dawców szpiku, nic to nie kosztuje, a może uratować komuś życie.

Maraton Pisania Listów

W dniu 10.12.2019 r. w godz. od 8.00-15.00 odbył się w auli naszej szkoły Maraton Pisania Listów Amnesty International.