Sukcesy chłopców i dziewcząt w tenisie

W dniu 31.01.2020 r. w ramach Licealiady Miasta Legnicy odbyły się zawody w tenisie stołowym.

Edukacja teatralna – „Krzywicka krew”

W dniu 22 stycznia 2020 r. klasy humanistyczne – II B i III B – oglądały spektakl „Krzywicka krew” w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy.

Dary od maturzystów

Tegoroczni maturzyści przekazali pani dyrektor podczas 100-dniówki, która odbyła się w dniu 25.01.2020 r., dwa obrazy:

Koncert charytatywny w „Dniu Wolontariatu”

W dniu 16.01.2020 r. odbył się w auli szkolnej koncert charytatywny na rzecz Jasia – naszego podopiecznego.

Bal studniówkowy już za nami

Scenariusz 100-dniówki z 25 stycznia 2020 r.

Najlepszy szkolny fizyk
Krzysztof Gliwiński – maturzysta z klasy III A matematyczno-informatycznej - zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Fizycznej.
Nasi przedsiębiorczy maturzyści
Komitet Okręgowy XV Olimpiady Przedsiębiorczości we Wrocławiu opublikował listę osób zakwalifikowanych do zawodów II stopnia.
Uczennice z klas pierwszych znają Afrykę
Hanna Pomykała z klasy I Cg oraz Natalia Moskwa z klasy I Eg zakwalifikowały się do etapu okręgowego Olimpiady Znajomości Afryki, który odbędzie się 2 marca 2020 r.
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Liturgicznej

Z radością informujemy, że następujący uczniowie zostali finalistami etapu szkolnego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Liturgicznej:

Olimpiada Teologii Katolickiej

Miło nam poinformować, że Natalia Moskwa z klasy I E(g) zakwalifikowała się do etapu okręgowego Olimpiady Teologii Katolickiej, który odbędzie się 4 marca 2020 r.

Wybierz nr strony: z 180