Nasi recytatorzy

02.04.2016

Nasi recytatorzy
Ponad czterdzieści osób wzięło udział w eliminacjach miejskich 61.Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się w Caffe Modjeska w dniu 2 kwietnia 2016 r.
Sobotni wykład w naszej szkole
W sobotni poranek 2 kwietnia w naszej szkole odbył się popularnonaukowy wykład z matematyki. O twierdzeniu Eulera i jego zaskakujących konsekwencjach mówił doktorant Wydziału Matematyki Politechniki Wrocławskiej - Dariusz Kosz (na zdjęciu).

Wybory do MRN

02.04.2016

Wybory do MRN
W dniu 1 kwietnia 2016 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej Legnicy.

Brawa dla Tomka!

24.03.2016

Brawa dla Tomka!
Tomasz Jaworski – uczeń z klasy II A matematyczno-informatycznej - zajął V miejsce w ogólnopolskim finale Konkursu IT.
Nasi uczniowie w SUDOKU
W dniu 10 marca 2016 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje do V Dolnośląskich Mistrzostw w SUDOKU.
Wielkanocne śniadanie z zającem
Klasa II D matematyczno-fizyczna wraz z wychowawcą – panem Robertem Wójcickim – zorganizowała w dniu 23 marca tradycyjne wielkanocne śniadanie.
Wielkanocne życzenia
Przyjmijcie nasze życzenia.
Klasa I C była w Libercu
W dniu 22 marca 2016 r. klasa I C odwiedziła Centrum Nauki iQLANDIA w czeskim Libercu.
Trzecie miejsce naszych szachistów
W dniu 22 marca 2016 r. odbyły się w Chojnowie strefowe zawody szkół ponadgimnazjalnych w szachach. Wzięło w nich udział 8 drużyn z następujących miast: Legnicy, Polkowic, Lubina, Chojnowa, Złotoryi.
„Wiosna – cieplejszy wieje wiatr”
W dniu 21.03.2016 r. społeczność naszej szkoły hucznie powitała wiosnę. Tego dnia uczniowie klas pierwszych i drugich rywalizowali ze sobą w konkursie na najlepszą marzannę. Każda klasa miała jedną godzinę lekcyjną na przygotowanie jak najładniejszej kukły. W tej konkurencji popisały się szczególnie klasy drugie.