Siatkarze dalej w grze
W dniu 21.12.2017 r. odbył się turniej podstrefy w piłkę siatkową chłopców. Drużyna z naszej szkoły awansowała do dalszych rozgrywek.
II miejsca w pływaniu chłopców i dziewcząt
W dniu 20.12.2017 r. odbyły się Mistrzostwa Legnicy szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu.
Koniec Roku Tadeusza Kościuszki
Sejm i Senat uznały rok 2017 Rokiem Tadeusza Kościuszki. W ten sposób polski parlament uroczyście uhonorował polskiego bohatera, patrona naszej szkoły.
Koszykarze tuż za podium
Reprezentacja chłopców z naszej szkoły zajęła IV miejsce w Licealiadzie Miasta Legnicy w koszykówce. Zawody odbyły się 20.12.2017 r.

Młyn nr 2

Młyn nr 2
Ukazał się drugi numer gazety "Młyn". Można w nim przeczytać m.in. relacje z wycieczek integracyjnych klas 1 oraz sprawozdanie z Adapciaka.
Udział w Olimpiadzie Wiedzy o UE
W dniu 16 grudnia 2017 r. odbyły się zawody okręgowe V Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej.
Absolwenci piszą książki
Natalia Kołaczek (z domu Pecyna) przekazała do biblioteki szkolnej dwie książki, w tym jedną swojego autorstwa.
Mateusz i Krzysztof w etapie okręgowym Olimpiady Geograficznej
Miło nam poinformować, że dwóch uczniów z naszej szkoły zostało zakwalifikowanych do zawodów okręgowych XLIV Olimpiady Geograficznej:
Nasze koszykarki zostały Mistrzyniami Legnicy
Po roku przerwy nasze koszykarki odzyskały tytuł Mistrzyń Legnicy. W meczu finałowym, który odbył się w dniu 15.12.2017 r. pokonały drużynę z ZSE.
Nasi szachiści pojadą na Mistrzostwa Polski
W dniu 13 grudnia 2017 r. we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Licealiady w szachach drużynowych. W turnieju uczestniczyło 8 szkół.