Wygrana w Sudoku

26.03.2018

Wygrana w Sudoku
Do finału Dolnośląskich Mistrzostw w Sudoku, które odbyły się 25 marca 2018 r. we Wrocławiu zakwalifikowali się:
Dziękujemy gimnazjalistom za udział w Dniu Otwartych Drzwi!
23 marca 2018 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Frekwencja dopisała.
Akcja czyszczenia Ziemi
W dniu 23 marca 2018 r. uczniowie klasy II D matematyczno-fizycznej razem z wychowawcą, panem Zbigniewem Masłowskim, zorganizowali akcję mającą na celu oczyszczenie brzegów Kaczawy.
„Dzwonek na obiad”
W dniach 15-21 marca 2018 r. społeczność naszego Liceum włączyła się do ogólnopolskiej akcji „Grosz do Grosza” w ramach programu „Dzwonek na obiad” Fundacji „Być Bardziej”.
VIII Dolnośląska Gala Talentów
W dniu 21 marca 2018 r. w profesjonalnie przygotowanej Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej w Legnicy odbyły się rejonowe eliminacje VIII Dolnośląskiej Gali Talentów.
Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę
W dniu 21 marca 2018 r. tegoroczni maturzyści odbyli pielgrzymkę do Częstochowy, aby modlić się o dobry wybór drogi życiowej i pomyślne zdanie matury.
Katarzyna w finale Konkursu Filozofii Klasycznej
W dniu 22 marca 2018 r. Komitet Konkursu Filozofii Klasycznej ogłosił listę uczestników zakwalifikowanych do finału.
Drodzy Gimnazjaliści!
Zapraszamy Was serdecznie 23 marca 2018 r. od godziny 12.00-18.00 do naszej szkoły na Dzień Otwartych Drzwi.
Trzeci numer "Młyna" już dostępny
Ukazał się trzeci numer gazety "Młyn". Można w nim przeczytać m. in. relację ze studniówki, podumowanie Dnia Bezpiecznego Internetu oraz sprawdzić plany na Dzień Otwarty.
Sukces Krzysztofa w szachach
Krzysztof Łukasiewicz – uczeń z klasy I A o profilu matematyczno-informatycznym – zajął VII miejsce podczas Mistrzostw Polski Juniorów w szachach.