Wielki sukces Michała i Patryka w finale Olimpiady Informatycznej
W dniach 10-13 kwietnia 2017 r. na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego odbyły się zawody centralne XXIV Olimpiady Informatycznej, do których zakwalifikowało się 2 uczniów z naszej szkoły.
ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI!
Już 21 kwietnia o godzinie 14:00 w naszej szkole rozpocznie się tegoroczny Dzień Otwartych Drzwi. Tym razem hasłem przewodnim będzie SIEĆ! Zapraszamy bardzo gorąco wszystkich gimnazjalistów!
Laureat Olimpiady Lingwistyki Matematycznej
W dniu 8 kwietnia 2017 r. we Wrocławiu odbył się III etap (ogólnopolski) XV Olimpiady Lingwistyki Matematycznej. Naszą szkołę reprezentował Michał Kosmecki – uczeń klasy II C o profilu biologiczno-chemicznym.
Marcin finalistą Olimpiady Chemicznej
W dniu 12.04.1017 r. Komitet Główny 63. Olimpiady Chemicznej ustalił listę laureatów i finalistów etapu centralnego.
Wielkanocne życzenia
Prosimy o przyjęcie życzeń wielkanocnych.
Edukacja teatralna – „Inwazja jaszczurów”
W dniu 11.04.2017 r. pięć klas - I B, I C, I E, II B i III B – obejrzały „Inwazję jaszczurów” w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej. Widowiskowy komediodramat w reżyserii Roberta Talarczyka.
„Melpomena 2017”w rękach Karoliny i Dawida
W dniu 8 kwietnia w Lubinie zorganizowano po raz kolejny Rejonowy Przegląd Form Teatralnych „Melpomena 2017”.
Sukces Piotrka w strzelectwie
Piotr Jóźwiak z klasy I A zajął 3 miejsce w zawodach strzeleckich „Puchar Wiosny” w konkurencji pistolet sportowy 30+30 juniorzy.
Legnickie Święto Matematyki
W dniu 8 kwietnia 2017 r. w auli naszej szkoły odbył się VII Legnicki Konkurs Matematyczny pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Legnicy. Jest to jedyna tego typu cykliczna impreza w naszym mieście. I LO od początku jest jej gospodarzem.
Zajęcia edukacyjne podczas Legnickiego Konkursu Matematycznego
Podczas VII Legnickiego Konkursu Matematycznego w dniu 8 kwietnia 2017 r. uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez ich starszych kolegów z klas I i II o profilu matematyczno-fizycznym oraz biologiczno-chemicznych. Działaniami tymi kierował nauczyciel matematyki - pan Zbigniew Masłowski.