49 Rajd Kaczawski Hutników Miedzi
W dniach 20 do 21 maja 2017 r. grupa 21 uczniów naszej szkoły wzięła udział w 49 Rajdzie Kaczawskim Hutników Miedzi.
Za nami III edycja LIZAKa
Nasze Liceum już po raz trzeci zorganizowało Legnickie Informatyczne Zawody Algorytmiczno-Kombinatoryczne LIZAK 2017.
Nasi siatkarze plażowi na III  miejscu
Drużyna chłopców z naszego Liceum zajęła III miejsce podczas mistrzostw Legnicy w siatkówce plażowej.
Ciekawa biotechnologia – GMO i komórki macierzyste
W dniu 20 maja 2017 r. uczniowie z klasy 1c o profilu biologiczno-chemicznym wzięli udział w wykładach z dziedziny biotechnologii.
Siatkarki plażowe w Final Four legnickiej licealiady
Drużyna dziewcząt naszego Liceum zajęła IV miejsce podczas mistrzostw Legnicy w siatkówce plażowej.

Żywe obrazy

Żywe obrazy
W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klas pierwszych podczas zajęć z wiedzy o kulturze podejmowali różnorodne działania artystyczne.
Warsztaty anatomiczne I C
W dniu 19 maja 2017 r. klasa I C o profilu biologiczno-chemicznym - już po raz trzeci w tym roku - wzięła udział w warsztatach anatomicznych. Tym razem zostały one przeprowadzone na terenie naszej szkoły przez firmę IQuest.
XXV Konkurs Kangur Matematyczny
Szkoła otrzymała wyniki XXV Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny.
Wyniki finałów mistrzostw I LO w koszykówce
Za nami pierwsza odsłona zawodów o tytuł Mistrza Szkoły w grach zespołowych. Do zawodów koszykarskich zgłosiło się 6 drużyn męskich, wśród nich zaproszona drużyna z Gimnazjum TWP.

Szkolny wolontariat

Szkolny wolontariat
Reprezentantki klas I C i I E otrzymały podziękowania za wolontariat na rzecz bezdomnych zwierząt.