Tradycyjny dar maturzystów
Podczas tegorocznej studniówki w dniu 3 lutego 2018 r. maturzyści przekazali szkole dar w postaci obrazu „Siła miłości, wierności i pokoju”.
Piękny bal studniówkowy już za nami
Scenariusz 100-dniówki z 3 lutego 2018 r.
Andrzej „Wybiera Wybory”
Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” są Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze.
Trzech uczniów w etapie okręgowym Olimpiady Matematycznej
Komitet Okręgowy Olimpiady Matematycznej we Wrocławiu poinformował szkołę, że do zawodów okręgowych LXIX Olimpiady Matematycznej zostali zakwalifikowani następujący uczniowie z klas matematyczno-informatycznych:
Zimowisko w Zakopanem
W dniach 15-21 stycznia 2018 r. - podczas ferii zimowych - odbyło się zimowisko w Zakopanem. Młodzież z naszej szkoły odkrywała kulturę i sztukę góralską pod czujnym okiem nauczycieli: pana Marcina Twardowskiego, pana Zbigniewa Masłowskiego, pana Roberta Wójcickiego.
Michał zakwalifikował się do Olimpiady Lingwistyki Matematycznej
Michał Kosmecki – uczeń klasy III C biologiczno-chemicznej - zakwalifikował się do zawodów okręgowych Olimpiady Lingwistyki Matematycznej.
I miejsce dziewcząt w tenisie stołowym
W dniu 12.01.2018 r. w Zespole Szkół Budowlanych w Legnicy odbył się międzyszkolny etap Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
Kolejna próbna matura
W dniach od 4 do 12 stycznia 2018 r. tegoroczni maturzyści przystąpili do kolejnej próbnej matury.
Edukacja teatralna – „Inwazja jaszczurów”
W dniu 11.01.2018 r. klasy I A, I B i I E oglądały spektakl „Inwazja jaszczurów” w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy.
Ogólnopolski Konkurs Historyczny w auli I LO
W dniu 10.01.2018 r. w auli naszej szkoły odbył się II etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.