III miejsce dziewcząt w halowej piłce nożnej
W dniu 11.01.2017 r. w hali sportowej w Jaworze odbyły się zawody podstrefy legnickiej w halowej piłce nożnej dziewcząt.
Siedmiu uczniów zakwalifikowanych do okręgu
Komitet Okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego poinformował szkołę o zakwalifikowaniu do zawodów okręgowych 7 uczniów z naszej szkoły.
Magda i Tomek wygrali zawody szkolne XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
W dniu 11 stycznia 2017 r. odbył się szkolny etap XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. W zawodach uczestniczyło 25 uczniów z klas biologiczno-chemicznych - 1c, 2c, 3c oraz z klasy przyrodniczej z edukacją prozdrowotną – 1e.
Nasze Liceum wyróżnione "Srebrną Tarczą"
Rezultat Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
Kolejna próbna matura
Od 4 stycznia 2017 r. nasi tegoroczni maturzyści przystąpili do kolejnego egzaminu zewnętrznego, który został przygotowany przez Wydawnictwo „Nowa Era”.
„Symfonia Anielska” dla legniczan w auli I LO
W dniu 29 grudnia 2016 r. w auli naszego Liceum odbył się koncert w wykonaniu chóru „Axion” pod batutą pana Jarosława Lewkowa.
Wszyscy wszystkim ślą życzenia
Prosimy przyjąć życzenia świąteczne i noworoczne :)
Nasze szkolne kolędowanie
W dniu 22 grudnia 2016 r. w auli szkolnej odbył się przegląd kolęd w wykonaniu uczniów klas pierwszych. To piękne przedsięwzięcie zorganizowały oraz prowadziły przedstawicielki Parlamentu Uczniowskiego – Anna Cieśla i Maria Iwanicka.
Chór Axion zaśpiewa w auli I LO kolędy
Serdecznie zapraszamy na koncert!
Justyna i Maja w etapie diecezjalnym OTK
W dniu 7 grudnia 2016 r. odbył się etap szkolny XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem „Orędzie fatimskie jako znak nadziei dany przez Miłosiernego Ojca”.