Świetnie strzelają
W zawodach strzeleckich, które miały rangę Mistrzostw Województwa Dolnośląskiego, a odbyły się podczas wakacji w Jaworze, wzięła udział drużyna reprezentująca Legnicką Organizację Powiatową LOK.

Ludzie z pasją

09.09.2016

Ludzie z pasją
Piotr Jóźwiak – uczeń klasy I A matematyczno-informatycznej - zajął VIII miejsce w zawodach strzeleckich podczas finału XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich, która odbyła się we Wrocławiu. Nasz uczeń startował w dwóch konkurencjach: pistolet sportowy 30+30, pistolet dowolny 40.
Ma talent i stypendium
Michał Kosmecki – uczeń klasy II C o profilu biologiczno-chemicznym – został po raz drugi stypendystą Funduszu Stypendialnego Talenty.
Pierwszy dzwonek już za nami
Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/2017 miała miejsce na wewnętrznym dziedzińcu szkolnym. Pani dyrektor Halina Tamioła powitała uczniów, nauczycieli i rodziców, a także dużą grupę Absolwentów z różnych roczników.
Stypendia Prezydenta Miasta
W dniu 1 września 2016 r. w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej w Legnicy odbyła się miejska inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Jej organizatorem był Zespół Szkół Muzycznych.
Nowy rok szkolny czas zacząć
Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się w dniu 1 września o godz. 9.00 na wewnętrznym dziedzińcu szkolnym.
Witamy uczniów klas pierwszych!
W dniu dzisiejszym na tablicy ogłoszeń zostały wywieszone listy uczniów przyjętych do naszej szkoły.
Rok szkolny 2015/2016 zakończony
W dniu 24 czerwca 2016 r. w auli odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, którą poprowadziła przewodnicząca Parlamentu Uczniowskiego – Anna Cieśla.
Wystawa prac Natalii Szostak
W dniach od 15 do 24 czerwca 2016 r. w bibliotece szkolnej można oglądać wystawę rysunków Natalii Szostak - uczennicy z klasy I A matematyczno-informatycznej.
Dzień Języków Obcych
W dniu 21.06.2016 r. odbył się w naszej szkole Dzień  Języków Obcych. W ramach tej imprezy został zorganizowany quiz wiedzy o krajach niemieckojęzycznych, Wielkiej Brytanii i Francji. Uczestniczyły w nim trzyosobowe drużyny  ze wszystkich klas pierwszych. Każda z drużyn musiała odpowiedzieć łącznie na 36 pytań.