Serce i oko - warsztaty anatomiczne
W dniu 7 marca 2018 r. klasa I C o profilu biologiczno-chemicznym z edukacją medyczną ora  klasa II E i I E przyrodnicza z edukacją prozdrowotną wzięły udział w kolejnych warsztatach anatomicznych, które zostały przeprowadzone na terenie naszej szkoły przez firmę IQuest.
Z wizerunkiem Tadeusza Kościuszki nam do twarzy
W Zamku Piastowskim otwarto wystawę malarstwa Hakoba Mikayelyana zatytułowaną „Nowe Wizerunki Tadeusza Kościuszki”. W dniu 6 marca 2018 r. obejrzała ją klasa I E wraz z wychowawcą panem Robertem Wójcickim.
Agnieszka laureatką Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”
Agnieszka Augustynowicz – uczennica klasy II E o profilu przyrodniczym z edukacją prozdrowotną – w dniu 05.03.2018 r. została laureatką 21. miejskiej edycji XXIV Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.
Spotkanie z aktorką
W dniu 5 marca 2018 r. gościliśmy w naszej szkole panią Marzenę Kipiel-Sztukę - aktorkę, której popularność przyniosła rola Halinki Kiepskiej w serialu „Świat według Kiepskich” (od 1999 r.).
Anna Karykowska Drużynową Mistrzynią Polski Seniorów
W dniu 3 marca 2018 r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów w szachach szybkich.
Nasi szkolni recytatorzy
W dniu 2 marca 2018 r. w sali języka polskiego odbyły się szkolne eliminacje 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
W dniu 1 marca z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych klasa II B przygotowała okolicznościową wystawę.
Niezwykła lekcja z Mistrzem Świata!
W dniu 27 lutego 2018 r. zawodnicy powstałej w tym roku w naszej szkole sekcji korfballu mieli okazję uczestniczyć w specjalistycznym treningu prowadzonym przez Mistrza Świata i Europy, a zarazem trenera kadry narodowej seniorów w korfballu Roelofa Koopmansena, oraz jego asystentkę i najlepszą zawodniczkę kadry Polski Tamarę Semieniuk.
Wielki sukces siatkarzy w finale dolnośląskim
W dniu 21.02.2018 r. w hali sportowej Gwardii Wrocław odbył się finał dolnośląski Licealiady Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców.
Marcin pojedzie na zawody centralne Olimpiady Informatycznej
W dniu 23.02.2018 r. Komitet Główny XXV Olimpiady Informatycznej podjął decyzję o zakwalifikowaniu do zawodów centralnych Marcina Szmagary – ucznia z klasy II A o profilu matematyczno-informatycznym.