KAMILA MISTRZYNIĄ ŚWIATA!
W dniach od 12-16 października 2016 r. w Budapeszcie odbył się VI Puchar Świata w Taekwon-do ITF, w którym uczestniczyła Kamila Kolanowska – uczennica klasy II A matematyczno-informatycznej.
Rozdanie nagród Belfer 2016
W dniu 13 października 2016 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Nasi nauczyciele zostali docenieni
W Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej w Legnicy odbyły się uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Mamy 20 miejsce w sporcie na Dolnym Śląsku
Zostały ogłoszone oficjalne wyniki Współzawodnictwa Sportowego Szkół województwa dolnośląskiego za rok szkolny 2015/2016.
Nasi szkolni wolontariusze
Uczniowie naszej szkoły byli zaangażowani w wolontariat podczas dwóch dużych imprez sportowych, które odbywały się w Legnicy. Pierwsza to Półmaraton w dniu 2 października, druga to Mistrzostwa Europy w Nordic Walking w dniu 8 października 2016 roku.
Udział w projekcie „Kino na Temat”
W dniu 6 października 2016 r. klasy 2d i 2e wraz z wychowawczyniami - panią Eweliną Hoszman i panią Mirosławą Bąkowską - uczestniczyły w edukacji filmowej.
Nasza trójmiejska przygoda  - Gdańsk, Sopot, Gdynia i Malbork
W dniu 2 października 2016 r. maturzyści z klasy III D wraz z nauczycielami – panem Robertem Wójcickim i panem Marcinem Twardowskim - rozpoczęli swoją nadmorską przygodę.
Obóz naukowy ILOCAMP 2016
W dniach 26-30 września w Serwach odbył się międzyszkolny obóz naukowy ILOCAMP 2016, zorganizowany przez I LO w Białymstoku.
Srebro dziewcząt i brąz chłopców w sztafetowych biegach przełajowych
W dniu 29 września 2016 r. w Parku Miejskim odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zajęła II miejsce.
Polecamy Salon Maturzystów
W dniu 29 września 2016 r. klasa III E wraz z panią Renatą Grosicką udała się na Politechnikę Wrocławską, gdzie odbywała się największa w kraju kampania edukacyjna - Salon Maturzystów.