XII FESTIWAL PLAŻOWYCH GIER ZESPOŁOWYCH – szkoły ponadgimnazjalne
W dniu 08.06.2017 r. odbył się na Kormoranie XII Festiwal Plażowych Gier Zespołowych, w którym wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Legnicy i z terenu.
Edukacja teatralna – „Car Samozwaniec”
W dniu 7 czerwca 2017 r. cztery klasy pierwsze (I A, I B, I C, I D) obejrzały spektakl „Car Samozwaniec”.
Dziękujemy za udział w XII Festiwalu Plażowych Gier Zespołowych
W dniu 06.06.2017 r. odbył się XII Festiwal Plażowych Gier Zespołowych na Kormoranie, w którym wzięli udział gimnazjaliści z następujących szkół legnickich:
Zaproszenie - Kormoran Beach Party 2017
Prezes Zarządu Uczniowskiego Klubu Sportowego przy I LO w Legnicy ma przyjemność zaprosić gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami na XII Festiwal Plażowych Gier Zespołowych „Kormoran Beach Party - Legnica 2017”!
Tomek jedenasty w Polsce w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej
W dniach 2-4 czerwca 2017 r. Tomasz Jaślar - uczeń klasy 2c o profilu biologiczno-chemicznym - brał udział w zawodach centralnych XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, które odbyły się w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim.
„Grosz do Grosza”
Otrzymaliśmy podziękowanie za włączenie się do ogólnopolskiej akcji „Grosz do Grosza” w ramach programu „Dzwonek na obiad” Fundacji „Być Bardziej”.
Spotkanie autorskie w LBP z absolwentką szkoły
W dniu 3 czerwca 2017 r. w Legnickiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z Aleksandrą Lipczak – absolwentką naszej szkoły, autorką książek.
I C była w Rudawach Janowickich
W dniu 2 czerwca 2017 r. klasa I C wraz z opiekunami uczestniczyła w wycieczce w Rudawy Janowickie. Uczniowie mieli okazję oglądać tamtejszą faunę i florę.
Obóz naukowy I E w Karkonoszach
W dniach od 30 maja do 2 czerwca 2017 r. klasa I E - przyrodnicza z edukacją prozdrowotną - przebywała na obozie naukowym w Karkonoskim Parku Narodowym.
Natalia wygrała Bieg Papieski
W dniu 2 czerwca 2017 r. w legnickim parku ponad pół tysiąca młodych ludzi rywalizowało ze sobą w biegach. Oddali w ten sposób cześć Janowi Pawłowi II w rocznicę wizyty papieża w Legnicy.