Chór Cantores Minores Wratislavienses w I LO!
Serdecznie zapraszamy na koncert.
Owacje na stojąco podczas akademii 2A
Dnia 15 listopada uczniowie i nauczyciele I LO uczcili 98 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczystą akademię z wielkim rozmachem przygotowała klasa 2 A o profilu matematyczno-informatycznym.
Roztańczona Agnieszka
W dniu 11.11.2016 r. w Prochowickim Ośrodku Kultury i Sportu odbył się Ogólnopolski, Integracyjny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Prochowic. Uczestniczyła w nim Agnieszka Kozubal – uczennica z klasy III E.
Nasi uczniowie na międzyszkolnym obozie naukowym
W dniach 5-10 listopada 2016 r. w Złotnika Lubańskich odbywał się międzyszkolny obóz naukowy przygotowujący do startu w XXIV Olimpiadzie Informatycznej.
Warsztaty biochemiczne na temat pożywienia
W dniu 8 listopada 2016 r. klasa 1c o profilu biologiczno-chemicznym wzięła udział w warsztatach biochemicznych prowadzonych przez dr Marię Stasiuk z Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego.
Koncert „Między ziemią a niebem”
W dniu 6 listopada 2016 r. w auli naszego Liceum wystąpił chór „Axion” pod dyrekcją pana Jarosława Lewkowa.

Tak się bawi I LO!

06.11.2016

Tak się bawi I LO!
W dniu 05.11.2016 r. w Restauracji Milenium przy ul. Chojnowskiej odbył się półmetek klas drugich.
„Intermediale 2016” z II B w roli głównej
Od września 2016 r. uczniowie klasy humanistycznej II B - z inicjatywy pani Aliny Juchniewicz-Nowak - uczestniczyli w miesięcznym cyklu warsztatów filmowych organizowanych w ramach edukacji dziennikarskiej i filmowej. Warsztaty prowadziła Małgorzata Dancewicz - specjalista do spraw filmu w Legnickim Centrum Kultury.
Nasze siatkarki na pudle
W dniu 4 listopada 2016 r. zakończyły się Mistrzostwa Legnicy szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt.
I B na wystawie „Dialog o Losie i Duszy”
W dniu 4 listopada 2016 r. klasa humanistyczna I B odwiedziła wystawę „Dialog o Losie i Duszy”, która została uroczyście otwarta w Zamku Piastowskim.