Magda i Tomek wygrali zawody szkolne XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
W dniu 11 stycznia 2017 r. odbył się szkolny etap XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. W zawodach uczestniczyło 25 uczniów z klas biologiczno-chemicznych - 1c, 2c, 3c oraz z klasy przyrodniczej z edukacją prozdrowotną – 1e.
Nasze Liceum wyróżnione "Srebrną Tarczą"
Rezultat Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
Kolejna próbna matura
Od 4 stycznia 2017 r. nasi tegoroczni maturzyści przystąpili do kolejnego egzaminu zewnętrznego, który został przygotowany przez Wydawnictwo „Nowa Era”.
„Symfonia Anielska” dla legniczan w auli I LO
W dniu 29 grudnia 2016 r. w auli naszego Liceum odbył się koncert w wykonaniu chóru „Axion” pod batutą pana Jarosława Lewkowa.
Wszyscy wszystkim ślą życzenia
Prosimy przyjąć życzenia świąteczne i noworoczne :)
Nasze szkolne kolędowanie
W dniu 22 grudnia 2016 r. w auli szkolnej odbył się przegląd kolęd w wykonaniu uczniów klas pierwszych. To piękne przedsięwzięcie zorganizowały oraz prowadziły przedstawicielki Parlamentu Uczniowskiego – Anna Cieśla i Maria Iwanicka.
Chór Axion zaśpiewa w auli I LO kolędy
Serdecznie zapraszamy na koncert!
Justyna i Maja w etapie diecezjalnym OTK
W dniu 7 grudnia 2016 r. odbył się etap szkolny XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem „Orędzie fatimskie jako znak nadziei dany przez Miłosiernego Ojca”.
Wolontariat na rzecz osób niepełnosprawnych
Zarząd Powiatu Złotoryjskiego złożył młodzieży naszej szkoły serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji IX Turnieju Integracyjnego, który odbył się w dniach od 2 do 4 grudnia 2016 r.
I miejsce dziewcząt oraz II chłopców w pływaniu
W dniu 20.12.2016 r. w ramach Licealiady Miasta Legnicy odbyły się zawody drużynowe szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu.