Obóz naukowy I E w Karkonoszach
W dniach od 30 maja do 2 czerwca 2017 r. klasa I E - przyrodnicza z edukacją prozdrowotną - przebywała na obozie naukowym w Karkonoskim Parku Narodowym.

„Góra Grosza"

01.06.2017

„Góra Grosza"
Towarzystwo Nasz Dom przekazało wyrazy uznania uczniom naszego Liceum za udział w XVII edycji „Góry Grosza”.
„Moja Mała Ojczyzna”
Maturzyści rocznika 2017 otrzymali wyróżnienie specjalne TPD za pracę plastyczną „Henryk Pobożny i jego drużyna”.
Reprezentacja dziewcząt I LO najlepsza w lekkoatletyce
W dniu 30 maja 2017 r. w Parku Miejskim odbyły się Zawody Lekkoatletyczne w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej Miasta Legnicy.
Edukacja teatralna – „Mieszczanin szlachcicem”
Klasa I C i część klasy I E obejrzały spektakl „Mieszczanin szlachcicem”, którą wystawił Teatr Młodzieżowy „Cameo” przy MCK w Legnicy w dniu 31 maja 2017 r.
Kamila już po Mistrzostwach Polski
Kamila Kolanowska z klasy II A wzięła udział w XXX Mistrzostwach Polski w Taekwon-do.
II C w Trójmieście
W dniach 23-26 maja 2017 r. klasa 2c biologiczno-chemiczna przebywała na wycieczce w Trójmieście.
XVI Forum Klubów Europejskich
W dniu 26 maja 2017 r. w auli naszego Liceum odbyło się XVI Forum Klubów Europejskich.
Drużyna strzelecka na pudle
W dniu 25.05.2017 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej pod Honorowy Patronatem Prezydenta Legnicy.
Prezydent Miasta w auli naszego Liceum
W dniu 24.05.2017 r. w auli szkolnej odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Tadeusza Krzakowskiego z mieszkańcami w ramach cyklu „Bliżej legniczan i ich spraw”.