Życzenia świąteczno-noworoczne
„Aby Święta Bożego Narodzenia były bliskością i spokojem, a Nowy Rok - dobrym czasem" K. I. Gałczyński
Nasze szkolne kolędowanie
W dniu 22 grudnia 2017 r. w auli szkolnej odbył się przegląd kolęd w wykonaniu uczniów klas pierwszych. To piękne przedsięwzięcie zorganizowali przedstawiciele Parlamentu Uczniowskiego – Anna Cieśla, Maria Iwanicka, Michał Choczaj.
 Siatkarze dalej w grze
W dniu 21.12.2017 r. odbył się turniej podstrefy w piłkę siatkową chłopców. Drużyna z naszej szkoły awansowała do dalszych rozgrywek.
II miejsca w pływaniu chłopców i dziewcząt
W dniu 20.12.2017 r. odbyły się Mistrzostwa Legnicy szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu.
Koniec Roku Tadeusza Kościuszki
Sejm i Senat uznały rok 2017 Rokiem Tadeusza Kościuszki. W ten sposób polski parlament uroczyście uhonorował polskiego bohatera, patrona naszej szkoły.
Koszykarze tuż za podium
Reprezentacja chłopców z naszej szkoły zajęła IV miejsce w Licealiadzie Miasta Legnicy w koszykówce. Zawody odbyły się 20.12.2017 r.

Młyn nr 2

Młyn nr 2
Ukazał się drugi numer gazety "Młyn". Można w nim przeczytać m.in. relacje z wycieczek integracyjnych klas 1 oraz sprawozdanie z Adapciaka.
Udział w Olimpiadzie Wiedzy o UE
W dniu 16 grudnia 2017 r. odbyły się zawody okręgowe V Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej.
Absolwenci piszą książki
Natalia Kołaczek (z domu Pecyna) przekazała do biblioteki szkolnej dwie książki, w tym jedną swojego autorstwa.
Mateusz i Krzysztof w etapie okręgowym Olimpiady Geograficznej
Miło nam poinformować, że dwóch uczniów z naszej szkoły zostało zakwalifikowanych do zawodów okręgowych XLIV Olimpiady Geograficznej: