Wybory do PU 2017

19.01.2017

Wybory do PU 2017
W dniu 24 stycznia 2017 r. w naszej szkole odbędą się wybory do Parlamentu Uczniowskiego.
Michał zakwalifikował się do Olimpiady Lingwistyki Matematycznej
Michał Kosmecki – uczeń klasy II c biologiczno-chemicznej - zakwalifikował się do zawodów okręgowych Olimpiady Lingwistyki Matematycznej.
Dary maturzystów I LO dla szkoły
Podczas tegorocznej 100-dniówki, która odbyła się w dniu 14.01.2017 r., maturzyści przekazali szkole piękne dary.
Za nami piękny bal studniówkowy
W dniu 14.01.2015 r. odbyła się 100-dniówka tegorocznych maturzystów w Sali Bankietowej przy ul. Kawaleryjskiej w Legnicy.
Sandra sprawdzała swoją wiedzę na XXI Olimpiadzie Wiedzy o Żywności i Żywieniu
Produkty zbożowe – technologia i rola w żywieniu - to temat, którego znajomością musieli wykazać się uczestnicy XXI Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu, która odbyła się 13 stycznia 2017 r. w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 w Jeleniej Górze.
III miejsce dziewcząt w halowej piłce nożnej
W dniu 11.01.2017 r. w hali sportowej w Jaworze odbyły się zawody podstrefy legnickiej w halowej piłce nożnej dziewcząt.
Siedmiu uczniów zakwalifikowanych do okręgu
Komitet Okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego poinformował szkołę o zakwalifikowaniu do zawodów okręgowych 7 uczniów z naszej szkoły.
Magda i Tomek wygrali zawody szkolne XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
W dniu 11 stycznia 2017 r. odbył się szkolny etap XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. W zawodach uczestniczyło 25 uczniów z klas biologiczno-chemicznych - 1c, 2c, 3c oraz z klasy przyrodniczej z edukacją prozdrowotną – 1e.
Nasze Liceum wyróżnione "Srebrną Tarczą"
Rezultat Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
Kolejna próbna matura
Od 4 stycznia 2017 r. nasi tegoroczni maturzyści przystąpili do kolejnego egzaminu zewnętrznego, który został przygotowany przez Wydawnictwo „Nowa Era”.