Nowy Przewodniczący
Podczas uroczystości podsumowującej I semestr nauki, tj. w dniu 14 lutego – nastąpiło oficjalne przekazanie funkcji przewodniczącego Parlamentu Uczniowskiego Janowi Taborowi z klasy II E.
Wicemistrzynie z I LO w piłce siatkowej
W dniu 13 lutego 2014 r. zakończyły się Mistrzostwa Legnicy szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt.
Wybory do prezydium parlamentu uczniowskiego
W dniu 10 lutego 2014 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Legnicy odbyły się wybory do Prezydium Parlamentu Uczniowskiego.
stypendia fundacji centrum rozwiązań strategicznych im. jana łukasiewicza
Dwie nauczycielki z naszej szkoły otrzymały stypendia przyznawane przez Fundację Centrum Rozwiązań Strategicznych im. Jana Łukasiewicza.
Spotkanie z prof. dr hab. Franciszkiem Antonim Markiem
W dniu 7 lutego 2014 r. w auli szkolnej odbyło się spotkanie z prof. dr hab. Franciszkiem Antonim Markiem – historykiem literatury, nauczycielem akademickim, pierwszym rektorem Uniwersytetu Opolskiego, znawcą Śląska.
Warsztaty Przedwyborcze
W ciągu dwóch dni, tj. 6 i 7 lutego – przewodniczący klas pierwszych i drugich uczestniczyli w warsztatach przedwyborczych.
V Legnickie Prezentacje Edukacyjne
W dniu 5 lutego 2014 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbyły się V Legnickie Prezentacje Edukacyjne.

mam haka na raka

31.01.2014

mam haka na raka
W dniu 31.01.2014 r. w auli szkolnej odbył się kiermasz ciast.
wycieczka edukacyjna
Dnia 28 stycznia 2014 roku uczniowie realizujący rozszerzoną biologię z klasy 2 B i 2 E oraz 3 E uczestniczyli w zajęciach na Uniwersytecie Wrocławskim.
Mistrzostwa Legnicy szkół ponadgimnazjalnych w szachach
W dniu 27.01.2014 r. odbyły się Mistrzostwa Legnicy szkół ponadgimnazjalnych w szachach. Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce i uzyskała awans do rozgrywek strefowych.
Wybierz nr strony: z 180