Sukces koszykarek

08.01.2018

Sukces koszykarek
W dniu 8.01.2018 r. uczennice naszej szkoły wygrały turniej podstrefy w koszykówce. W meczu finałowym pokonały gospodynie z ZZS ze Złotoryi, dzięki czemu awansowały do planowanego w Polkowicach finału strefy legnickiej.
Mieszko i Agata pojadą na zawody okręgowe
Informujemy, że do zawodów okręgowych LIX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym awansowali następujący uczniowie z klas humanistycznych:
Agata i Łukasz w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie
Informujemy, że do zawodów okręgowych III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie awansowali następujący uczniowie z klasy III B humanistycznej:
„Licealisci liczą”
W semestrze zimowym roku szkolnego 2017/2018 na Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego uczniowie z klasy 2 C o profilu biologiczno-chemicznym doskonalili swoje umiejętności chemiczne podczas warsztatów „Licealiści liczą”.
Kolejny projekt artystyczny biblioteki szkolnej
W bibliotece szkolnej można oglądać prace Kingi Czerniakiewicz z klasy II E o profilu przyrodniczym.
Pięciu uczniów w Olimpiadzie Wiedzy Historycznej
Miło nam poinformować, że do zawodów okręgowych III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej awansowali następujący uczniowie z klas humanistycznych:
Laureat Olimpiady Biologicznej z roku 2017 zakwalifikowany do okręgu
Serdecznie gratulujemy Michałowi Kosmeckiemu z klasy III C, który został zakwalifikowany do zawodów okręgowych Olimpiady Biologicznej!
Mateusz pojedzie na zawody okręgowe
Mateusz Nadzieja – uczeń z klasy I A matematyczno-informatycznej – został zakwalifikowany do zawodów okręgowych Olimpiady Języka Angielskiego.
Podziękowania dla wolontariuszy od Polskiej Federacji Nordic Walking
Nasza szkoła otrzymała podziękowania skierowane do wolontariuszy, którzy zaangażowali się podczas przygotowania i rozegrania Mistrzostw Europy w Nordic Walking w Legnicy w dniu 30.09.2017 r..
„Symfonia Anielska” dla legniczan
W dniu 29 grudnia 2017 r. w auli naszego Liceum odbył się kolejny koncert chóru „Axion”.