Monika powołana do Reprezentacji Polski Taekwon-Do

Monika Kowalczyk – uczennica kasy I A matematyczno-informatycznej – została powołana do Reprezentacji Polski Taekwon-Do. W związku z tym wyjedzie na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 07-10.02.2019 r. w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale.

„Klasa na medal” – nowa inicjatywa w ramach rywalizacji sportowej

Na koniec I semestru przedstawiamy klasyfikację sportową klas. Wyniki obejmują tylko starty naszych uczniów i uczennic w zawodach międzyszkolnych: w biegach przełajowych, lekkoatletyce, koszykówce, siatkówce, badmintonie, unihokeju, szachach.

Kolejny sukces Krzysztofa

Krzysztof Łucki – uczeń klasy I D matematyczno-fizycznej – otrzymał wyróżnienie w XII Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych, który odbył się we Wrocławiu w dniach 10-11 stycznia 2019 r.

Prezydium Parlamentu Uczniowskiego

W dniu 18.01.2019 r. rozpoczął swoją działalność nowy skład Prezydium Parlamentu Uczniowskiego.

Przedsiębiorczy uczniowie zakwalifikowani do okręgu

Komitet Okręgowy XIV Olimpiady Przedsiębiorczości opublikował listę uczniów zakwalifikowanych do zawodów II etapu.

Wolontariat poprzez TPD

W dniu 15.01.2019 r. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy zorganizowało imprezę dla przedszkolaków „Witaj nam Nowy Roczku 2019”.

Pojedzie na zawody okręgowe Olimpiady Matematycznej

Komitet Okręgowy LXX Olimpiady Matematycznej opublikował listę uczniów zakwalifikowanych do zawodów II stopnia.

Walczą „O Diamentowy Indeks AGH”

Ogólnopolska Olimpiada pod nazwą „O Diamentowy Indeks AGH” realizowana jest w trzech etapach w zakresie pięciu przedmiotów. Jednym z nich jest matematyka. Uczniowie klasy 3a - Manuela Markowska, Piotr Stokłosa, Przemysław Hoszowski - wzięli w niej udział i zakwalifikowali się do drugiego etapu, który odbędzie się 3 lutego w Nowej Soli.

„Wielka Sowa” trafiła do klasy II A

W dniu 18 stycznia 2019 r. odbyło się podsumowanie I semestru roku szkolnego 2018/2019 i rozstrzygnięcie rywalizacji klas o „Wielką Sowę”.

Młodzież wybrała nowe władze

W dniu 16 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Prezydium Parlamentu Uczniowskiego.