Sukcesy w finale dolnośląskim drużynowych biegów przełajowych
W dniu 7 kwietnia 2018 r. w Oleśnicy odbyły się Finały Dolnośląskie Licealiady Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych.
Spotkanie z absolwentem
W dniu 04.04.2018 r. klasy II A i II E spotkały się podczas godzin wychowawczych z Pawłem Wiśniewskim.
Podziękowanie za Wielkanocną Zbiórkę Żywności
Dalia Koch – uczennica z klasy I E o profilu przyrodniczym z edukacją prozdrowotną - otrzymała podziękowanie od Towarzystwa Przyjaciół Dzieci za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu Wielkanocnej Zbiórki Żywności.

Projekt klasy I D

03.04.2018

Projekt klasy I D
Na korytarzu pierwszego piętra naszej szkoły stanęła „Ławka przyjaźni”, która została zaprojektowana przez uczniów z klasy I D matematyczno-fizycznej z edukacją architektoniczną. Projekt powstał podczas lekcji z podstaw architektury.
Życzenia  Wielkanocne 2018
Z okazji Świąt Wielkanocnych – czasu pełnego radości i refleksji – prosimy przyjąć życzenia dobrego zdrowia, pomyślności, wzajemnej serdeczności oraz pozytywnej energii do działania. Niech przychodząca razem z wiosną Wielkanoc umocni nas i podniesie na duchu.

Legnica, 29 marca 2018 r.

Kibicowaliśmy reprezentacji Polski do lat 17
Reprezentacja Polski do lat 17 walczyła o awans d Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Mecze odbywały się na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy.
Jakub wygrał Turniej Wiedzy Pożarniczej
W dniu 26.03.2018 r. Jakub Borkowski - z klasy III D o profilu matematyczno-fizycznym - uczestniczył w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Sebastian pojedzie na zawody centralne Olimpiady Matematycznej
Sebastian Zięciak – uczeń z klasy III A o profilu matematyczno-informatycznym - został zakwalifikowany do zawodów centralnych LXIX Olimpiady Matematycznej.
­Eliminacje miejskie 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
W dniu 25 marca 2018 r. w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy odbyły się eliminacje miejskie 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Wygrana w Sudoku

26.03.2018

Wygrana w Sudoku
Do finału Dolnośląskich Mistrzostw w Sudoku, które odbyły się 25 marca 2018 r. we Wrocławiu zakwalifikowali się: