Jubileuszowy Ranking „Perspektyw”
W dniu 10.01.2018 r. został ogłoszony przez „Perspektywy” Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych.
„Łączy nas krew, która ratuje życie”
W dniu 9 stycznia 2018 r. klasy I C i II C o profilu biologiczno-chemicznym z edukacją medyczną wzięły udział w prelekcji poświęconej Honorowemu Krwiodawstwu pod hasłem „Łączy nas krew, która ratuje życie”. Zajęcia prowadziła pani mgr Beata Muzyka z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu Oddziału Terenowego w Legnicy.
Kandydaci do Prezydium Parlamentu Uczniowskiego
W dniu 2 lutego 2018 r. w naszej szkole odbędą się wybory do Prezydium Parlamentu Uczniowskiego.
„Komórka i jej molekularne tajemnice”
W I semestrze roku szkolnego 2017/2018 grupa uczniów z klasy 2 C o profilu biologiczno-chemicznym wzięła udział w programie edukacyjnym „Komórka i jej molekularne tajemnice”, który przygotował Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego.
Michał w etapie okręgowym Olimpiady Chemicznej
Sekretarz Komitetu Okręgowego Olimpiady Chemicznej we Wrocławiu poinformował szkołę o zakwalifikowaniu do II etapu LXIV Olimpiady Chemicznej Michała Kosmeckiego z klasy III C biologiczno-chemicznej.

Sukces koszykarek

08.01.2018

Sukces koszykarek
W dniu 8.01.2018 r. uczennice naszej szkoły wygrały turniej podstrefy w koszykówce. W meczu finałowym pokonały gospodynie z ZZS ze Złotoryi, dzięki czemu awansowały do planowanego w Polkowicach finału strefy legnickiej.
Mieszko i Agata pojadą na zawody okręgowe
Informujemy, że do zawodów okręgowych LIX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym awansowali następujący uczniowie z klas humanistycznych:
Agata i Łukasz w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie
Informujemy, że do zawodów okręgowych III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie awansowali następujący uczniowie z klasy III B humanistycznej:
„Licealisci liczą”
W semestrze zimowym roku szkolnego 2017/2018 na Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego uczniowie z klasy 2 C o profilu biologiczno-chemicznym doskonalili swoje umiejętności chemiczne podczas warsztatów „Licealiści liczą”.
Kolejny projekt artystyczny biblioteki szkolnej
W bibliotece szkolnej można oglądać prace Kingi Czerniakiewicz z klasy II E o profilu przyrodniczym.