Kamila już po Mistrzostwach Polski
Kamila Kolanowska z klasy II A wzięła udział w XXX Mistrzostwach Polski w Taekwon-do.
II C w Trójmieście
W dniach 23-26 maja 2017 r. klasa 2c biologiczno-chemiczna przebywała na wycieczce w Trójmieście.
XVI Forum Klubów Europejskich
W dniu 26 maja 2017 r. w auli naszego Liceum odbyło się XVI Forum Klubów Europejskich.
Drużyna strzelecka na pudle
W dniu 25.05.2017 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej pod Honorowy Patronatem Prezydenta Legnicy.
Prezydent Miasta w auli naszego Liceum
W dniu 24.05.2017 r. w auli szkolnej odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Tadeusza Krzakowskiego z mieszkańcami w ramach cyklu „Bliżej legniczan i ich spraw”.
49 Rajd Kaczawski Hutników Miedzi
W dniach 20 do 21 maja 2017 r. grupa 21 uczniów naszej szkoły wzięła udział w 49 Rajdzie Kaczawskim Hutników Miedzi.
Za nami III edycja LIZAKa
Nasze Liceum już po raz trzeci zorganizowało Legnickie Informatyczne Zawody Algorytmiczno-Kombinatoryczne LIZAK 2017.
Nasi siatkarze plażowi na III  miejscu
Drużyna chłopców z naszego Liceum zajęła III miejsce podczas mistrzostw Legnicy w siatkówce plażowej.
Ciekawa biotechnologia – GMO i komórki macierzyste
W dniu 20 maja 2017 r. uczniowie z klasy 1c o profilu biologiczno-chemicznym wzięli udział w wykładach z dziedziny biotechnologii.
Siatkarki plażowe w Final Four legnickiej licealiady
Drużyna dziewcząt naszego Liceum zajęła IV miejsce podczas mistrzostw Legnicy w siatkówce plażowej.