VIII Legnickie Prezentacje Edukacyjne
W dniu 8 lutego 2017 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej odbyły się VIII Legnickie Prezentacje Edukacyjne.
Poznajemy tajniki biotechnologii i antropogenezy
W dniu 9 lutego 2017 r. uczniowie klasy 3c o profilu biologiczno-chemicznym poszerzali swoją wiedzę z biotechnologii i ewolucji człowieka.
„Wielka Sowa” trafiła do klasy III A
W dniu 9 lutego 2017 r. odbyło się podsumowanie I semestru roku szkolnego 2016/2017 i rozstrzygnięcie rywalizacji klas o „Wielką Sowę”.
Nasi przedstawiciele
Podczas podsumowania I semestru roku szkolnego 2016/2017 w dniu 9 lutego 2017 r. został oficjalnie przedstawiony nowy skład Parlamentu Uczniowskiego.
Podziwiali Salę Królewską
W dniu 1 lutego 2017 r. klasa 1 D matematyczna z edukacją architektoniczną – w ramach przedmiotu podstawy architektury - odwiedziła Salę Królewską w Akademii Rycerskiej.

Spotkanie z autorem

09.02.2017

Spotkanie z autorem
W dniu 9 lutego 2017 r. w czytelni Legnickiej Biblioteki Publicznej odbyło się spotkanie z autorem książki „Sztandary ziemi legnickiej (1945-2016)” - panem Czesławem Kowalakiem, w którym uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły wraz z panią dyrektor.
Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie
W dniu 7 lutego 2017 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap XI Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie.
„Matematyka w biologii”
W dniu 8 lutego 2017 r. klasa 2a o profilu matematyczno-informatycznym brała udział w warsztatach poświęconych zastosowaniu matematyki w różnych dziedzinach biologii.
Nasi chłopcy wicemistrzami Legnicy w piłce ręcznej
Reprezentacja szkoły w piłce ręcznej chłopców zakończyła rozgrywki Licealiady Miasta Legnicy w grach zespołowych.
Michał w finale centralnym Olimpiady Biologicznej
W dniu 21 stycznia 2017 r. Michał Kosmecki - uczeń klasy 2c o profilu biologiczno-chemicznym - reprezentował szkołę w etapie okręgowym 46 Olimpiady Biologicznej.