II miejsce drużyny w Konkursie Krajoznawczym
W dniu 10.03.2017 r. w PWSZ w Legnicy odbył się XII Konkurs Krajoznawczy „Znam powiat legnicki jak swój dom”, którego organizatorem był PTTK Legnica.

Zapraszamy na mecz

10.03.2017

Zapraszamy na mecz
W dniu 15 marca 2017 r. odbędzie się mecz w piłkę nożną między drużynami z I LO i II LO. Zapraszamy kibiców!
Karolina laureatką Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”
Karolina Chrzanowska - uczennica klasy III C o profilu biologiczno-chemicznym - została tegoroczną laureatką 20. miejskiej edycji XXIII Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.
Czy zdobędą diamentowy Indeks AGH?
Dwóch uczniów z naszej szkoły zostało zakwalifikowanych do etapu centralnego X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „O diamentowy Indeks AGH".
Kinga w finale Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie
W dniu 2 marca 2017 r. w budynku Katolickiego Liceum im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy odbył się etap regionalny XI Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie.
Spotkanie młodzieży z Małgorzatą Kupiszewską
W dniu 2 marca 2017 r. w auli szkolnej odbyło się spotkanie z Małgorzatą Kupiszewską, w którym uczestniczyły klasy I B, II B i II E.
I miejsce dziewcząt w piłce ręcznej w podstrefie
W dniu 28.02.2017 r. odbyły się zawody organizowane przez SZS „Dolny Śląsk” w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej.
Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” to polskie święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone upamiętnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.
Piotrek wciąż w formie
Piotr Jóźwiak – uczeń klasy I A matematyczno-informatycznej uczestniczył w kolejnych zawodach w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego.
Nasi najlepsi informatycy pojadą na zawody centralne
Michał GórniakPatryk Pęczak – uczniowie klasy III A o profilu matematyczno-informatycznym – zostali zakwalifikowani do zawodów centralnych Olimpiady Informatycznej.