Kolejny projekt artystyczny biblioteki szkolnej
W bibliotece szkolnej można oglądać prace Kingi Czerniakiewicz z klasy II E o profilu przyrodniczym.
Pięciu uczniów w Olimpiadzie Wiedzy Historycznej
Miło nam poinformować, że do zawodów okręgowych III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej awansowali następujący uczniowie z klas humanistycznych:
Laureat Olimpiady Biologicznej z roku 2017 zakwalifikowany do okręgu
Serdecznie gratulujemy Michałowi Kosmeckiemu z klasy III C, który został zakwalifikowany do zawodów okręgowych Olimpiady Biologicznej!
Mateusz pojedzie na zawody okręgowe
Mateusz Nadzieja – uczeń z klasy I A matematyczno-informatycznej – został zakwalifikowany do zawodów okręgowych Olimpiady Języka Angielskiego.
Podziękowania dla wolontariuszy od Polskiej Federacji Nordic Walking
Nasza szkoła otrzymała podziękowania skierowane do wolontariuszy, którzy zaangażowali się podczas przygotowania i rozegrania Mistrzostw Europy w Nordic Walking w Legnicy w dniu 30.09.2017 r..
„Symfonia Anielska” dla legniczan
W dniu 29 grudnia 2017 r. w auli naszego Liceum odbył się kolejny koncert chóru „Axion”.
Życzenia świąteczno-noworoczne
„Aby Święta Bożego Narodzenia były bliskością i spokojem, a Nowy Rok - dobrym czasem" K. I. Gałczyński
Nasze szkolne kolędowanie
W dniu 22 grudnia 2017 r. w auli szkolnej odbył się przegląd kolęd w wykonaniu uczniów klas pierwszych. To piękne przedsięwzięcie zorganizowali przedstawiciele Parlamentu Uczniowskiego – Anna Cieśla, Maria Iwanicka, Michał Choczaj.
 Siatkarze dalej w grze
W dniu 21.12.2017 r. odbył się turniej podstrefy w piłkę siatkową chłopców. Drużyna z naszej szkoły awansowała do dalszych rozgrywek.
II miejsca w pływaniu chłopców i dziewcząt
W dniu 20.12.2017 r. odbyły się Mistrzostwa Legnicy szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu.