Kamienie na szaniec

21.03.2014

Kamienie na szaniec
W dniu 21.03.2014 r. klasy pierwsze i drugie udały się do kina „Piast” na film „Kamienie na szaniec” w reżyserii Roberta Glińskiego.

Dzień Otwarty

21.03.2014

Dzień Otwarty
W dniu 21 marca 2014 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Gimnazjaliści zaczęli się pojawiać już o 14.30, pół godziny przed planowanym startem.

I LO IS ALSO HAPPY

17.03.2014

I LO IS ALSO HAPPY
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy „rozkręcili się” filmowo. Tym razem dołączyli do ludzi na całym świecie i pokazali na Youtube, że też są happy.

Bliżej Europy

16.03.2014

Bliżej Europy
Instytut Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego ogłasza ogólnopolski konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą „Bliżej Europy”.
Wycieczka Szkolna Do Londynu
W dniach 9-15 marca 2014 r. uczniowie 1 LO w Legnicy z klas Id, Ia, Ib, Ie i IIb uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Londynu.
Szkolna Wycieczka Do Londynu
W dniach 9-15 marca 2014 r. uczniowie I LO w Legnicy z klas Id, Ia, Ib, Ie i IIb uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Londynu.
Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej
Gratulujemy naszej koleżance z klasy II C biologiczno-chemicznej sukcesu w Turnieju Słowa.
Spotkanie z absolwentem
W dniu 13 marca 2014 r. klasa 2 d matematyczno-fizyczna uczestniczyła w spotkaniu z Piotrem Niemcem – w związku z realizacją cyklu „Spotkania z absolwentem”.
Młody człowieku bądź świadomym konsumentem
Miejski Rzecznik Konsumentów działając z ramienia Prezydenta Miasta Legnica rozpoczyna akcję propagującą świadomość konsumencką wśród legnickiej młodzieży pod hasłem „Młody człowieku bądź świadomym konsumentem”.
10 LAT CZŁONKOSTWA POLSKI W UNII EUROPEJSKIEJ
W 2014 r. Polska będzie obchodziła 10-lecie obecności w UE. Z tej okazji Zespół Szkół Samochodowych w Legnicy organizuje konkurs dla uczniów legnickich szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą: „10 LAT CZŁONKOSTWA POLSKI W UNII EUROPEJSKIEJ”.