II Legnicki Konkurs Matematyczny
14 kwietnia w auli naszego Liceum odbył się finał II Legnickiego Konkursu Matematycznego, na który przybyło 71 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów. Wielu z nich przyszło razem z rodzicami lub swoimi nauczycielami, a wszyscy spotkali się tego dnia, by sprawdzić swoją matematyczną wiedzę.
Wycieczka do Paryża 2012
W dniach 10-14.04.2012 r. odbyła się wycieczka do Paryża, w której uczestniczyły klasy I c i II c oraz inni uczniowie uczący się języka francuskiego (w sumie 43 osoby).

Rajd "Przebiśnieg"

16.04.2012

Rajd "Przebiśnieg"
W dniu 13 kwietnia 2012 r. klasa 2A, w ramach stałej współpracy naszej szkoły z Oddziałem PTTK w Legnicy, uczestniczyła w Rajdzie „Przebiśnieg”.
Pierwsza pomoc przedlekarska
W dniach od 11-13 kwietnia oraz 17 kwietnia 2012 r. uczniowie klas drugich byli szkoleni w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej i pierwszej pomocy przedlekarskiej.