Prace plastyczne naszych uczennic
Znane są wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „TĘCZA”, którego organizatorem w szkole jest pani Renata Kominiarczuk.
Wrażenia z wycieczki
W dniu 14 marca 2017 r. grupa uczniów z klas II b, II d i II e uczestniczyła w wycieczce edukacyjnej do Wrocławia.
II B na wycieczce zgodnej z profilem klasy
W dniu 14 marca 2017 r. klasa II b humanistyczna z edukacją medialną i prawną wzięła udział w warsztatach „Polska od XVIII do XXI wieku. Drogi do wolności” zorganizowanych w Muzeum Pana Tadeusza Zakładu Narodowego im. Ossolińskich mieszczącym się w przepięknej barokowej Kamienicy Pod Złotym Słońcem na wrocławskim Rynku.
Nasi szkolni recytatorzy
W dniu 13 marca 2017 r. w sali języka polskiego odbyły się szkolne eliminacje 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Wzięło w nim udział 8 uczestników.
Podsumowanie Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa
Podczas spotkania z prezydium Rady Rodziców w dniu 13.03.2017 r., które odbyło się w bibliotece szkolnej, pani dyrektor odniosła się do „Sprawozdania szkoły z realizacji programu rządowego Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa.”
Zimowa Szkoła Matematyki
W XXVII Zimowej Szkole Matematyki, która odbyła się w dniach od 6 do 10 marca 2017 r. w Kowarach, uczestniczyło 18 najzdolniejszych uczniów z klas matematyczno-informatycznych.
II miejsce drużyny w Konkursie Krajoznawczym
W dniu 10.03.2017 r. w PWSZ w Legnicy odbył się XII Konkurs Krajoznawczy „Znam powiat legnicki jak swój dom”, którego organizatorem był PTTK Legnica.

Zapraszamy na mecz

10.03.2017

Zapraszamy na mecz
W dniu 15 marca 2017 r. odbędzie się mecz w piłkę nożną między drużynami z I LO i II LO. Zapraszamy kibiców!
Karolina laureatką Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”
Karolina Chrzanowska - uczennica klasy III C o profilu biologiczno-chemicznym - została tegoroczną laureatką 20. miejskiej edycji XXIII Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.
Czy zdobędą diamentowy Indeks AGH?
Dwóch uczniów z naszej szkoły zostało zakwalifikowanych do etapu centralnego X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „O diamentowy Indeks AGH".