Całe snowboardowe podium nasze!
W dniu 18 lutego 2018 r. kadra dziewcząt z  naszej szkoły wzięła udział w I Mistrzostwach Legnicy w Slalomie Gigancie w bardzo popularnej dyscyplinie olimpijskiej, jaką jest snowboard. Zawody rozegrano na Łysej Górze.
Podsumowanie obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu
Zachęcamy do obejrzenia w bibliotece szkolnej gazetki podsumowującej odchody Dnia Bezpiecznego Internetu 2018. Przygotowali ją uczniowie z klas pierwszych, jest to wynik ich pracy podczas zajęć z informatyki.
Spotkania z absolwentką
Dalekie podróże, nauka języków obcych i wolontariat - to tematy, którymi zainteresowała uczniów wszystkich klas pierwszych absolwentka naszej szkoły - Michalina Kunecka.
Spotkania z ciekawymi ludźmi – Monika Rogozińska
W dniu 16.02.2018 r. uczniowie z klasy I C o profilu biologiczno-chemicznym uczestniczyli w spotkaniu, które odbyło się w Liceum im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy.
Debiut naszych korfballistów we Wrocławiu
W dniu 17.02.2018 r. drużyna korfballa z naszej szkoły rozegrała dwa mecze kontrolne z VI LO w Legnicy oraz wyjazdowy - z zespołem z Liceum i Gimnazjum Sióstr Urszulanek we Wrocławiu. To ostatnie spotkanie było meczem pokazowym, który odbył się w hali Uniwersytetu Wrocławskiego podczas Pucharu Polski Seniorów w Qutrokorfballu.
Nasi przedstawiciele w Parlamencie Uczniowskim
Podczas podsumowania I semestru roku szkolnego 2017/2018 w dniu 16 lutego 2018 r. nominacje otrzymali uczniowie, którzy wygrali tegoroczne wybory do Prezydium Parlamentu Uczniowskiego:
„Wielka Sowa” trafiła do klasy II A
W dniu 16 lutego 2018 r. odbyło się podsumowanie I semestru roku szkolnego 2017/2018 i rozstrzygnięcie rywalizacji klas o „Wielką Sowę”.
Piłkarki ręczne obroniły tytuł mistrzyń Legnicy
W dniach 14-15.02.2018 r. odbyły się zawody Licealiady Miasta Legnica w piłce ręcznej dziewcząt.
Przed Michałem etap centralny olimpiady
Michał Kosmecki – maturzysta z klasy III C o profilu biologiczno-chemicznym - został zakwalifikowany do zawodów centralnych XLI Olimpiady Języka Francuskiego.
I LO „Skuteczną Szkołą”
Nasza szkoła otrzymała list gratulacyjny od Redaktora Naczelnego Wydawnictwa „Operon”.