Wycieczka do Włoch - fantastyczna przygoda  uczniów 1 B i 2 D!
Między 29 maja a 7 czerwca 2015 r. klasy 1 B i 2 D odbyły niezapomnianą podróż do Italii - tam, gdzie biją źródła naszej kultury, gdzie zrodziły się najdoskonalsze wzorce sztuki i literatury.
„Co ty wiesz o Suwalszczyźnie”
W dniach od 31 maja do 5 czerwca 2015 r. dziesięciu uczniów z klasy II A matematyczno-informatycznej wzięło udział w warsztatach filmowo-dziennikarsko- fotograficznych na Suwalszczyźnie.
XIV FORUM KLUBÓW EUROPEJSKICH

W dniu 9 czerwca 2015 r. w auli naszego Liceum odbyło się XIV Forum Klubów Europejskich.
Wzięły w nim udział reprezentacje czterech legnickich gimnazjów:
1. Gimnazjum Nr 2
2. Gimnazjum Nr 4
3. Gimnazjum Nr 5
4. Społecznego Gimnazjum TWP.

Koncert dyplomowy w auli
W dniu 10 czerwca 2015 r. w auli naszego Liceum wystąpiła z Legnicką Orkiestrą Symfoniczną pod dyrekcją Jacka Rogali - Magdalena Ksiądzyna.

Koncert w I LO

09.06.2015

Koncert w I LO
W dniu 10 czerwca 2015 r. o godz. 19.00 w auli naszego Liceum odbędzie się koncert dyplomowy Magdaleny Ksiądzyny z Legnicką Orkiestrą Symfoniczną pod dyrekcją Jacka Rogali.
Serdecznie wszystkich zapraszamy!
Konkurs Fizyczny „Lwiątko”
Znamy wyniki Międzynarodowego Konkursu Fizycznego „Lwiątko”. Najwyższy wynik w szkole uzyskał  Michał Górniak z klasy I A matematyczno-informatycznej.
Konkurs odbył  się 30 marca 2015 r.
Gratulujemy!
Europejski Bieg Uliczny
W dniu 31.05.2015 r. odbył się w Bolesławcu 15. Europejski Bieg Uliczny, w którym wystartował Konrad Markiewicz z klasy II C biologiczno-chemicznej.
Nasz uczeń zdobył I miejsce w biegu głównym na dystansie 10 000 m, w swojej kategorii wiekowej.
Gratulujemy!

V Bieg Papieski

05.06.2015

V Bieg Papieski
W dniu 2 czerwca 2015 r. odbył się V Bieg Papieski. W zawodach łącznie wystartowało 600 uczniów z legnickich szkół.
M. Karoń na festiwalu
W dniu 30.05.2015 r. odbył się w Teatrze Heleny Modrzejewskiej w Legnicy IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej AZYMUT, w którym wystąpiło 15 wykonawców.
Konkurs - „Zakończ nim zaczniesz”
W dniu 29 maja 2015 r. w kinie „Helios” w Legnicy odbył się finał konkursu dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych na spot/film krótkometrażowy, profilaktyczny o tematyce zapobiegania problemom alkoholowym i przeciwdziałania narkomanii – „Zakończ nim zaczniesz”.