Szkolna i miejska inauguracja roku szkolnego.

Dźwięk zabytkowego dzwonka rozpoczął 1 września nowy rok szkolny w I LO. Tradycyjnie, pani dyrektor Halina Tamioła powitała nim uczniów oraz liczne grono Absolwentów.

Finał Zawodów Strzeleckich
Uczennice naszej szkoły uczestniczyły podczas wakacji w finale zawodów strzeleckich „Lato z LOK 2014”. Dziewczęta odniosły duże sukcesy:
Nowy Rok Szkolny 2014/2015
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się na dziedzińcu szkolnym o godzinie 9:00.

Certyfikat

27.08.2014

Certyfikat
Podczas tegorocznych wakacji otrzymaliśmy certyfikat za udział w projekcie „LEPSZA SZKOŁA”.

Wakacje 2014

29.06.2014

Wakacje 2014
Udanych i szczęśliwych wakacji życzy Grono Pedagogiczne i Parlament Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego!
Gratulacje od Prezydenta Miasta Legnicy
Otrzymaliśmy gratulacje od Prezydenta Miasta Legnicy!
Rywalizacja sportowa 2013/2014 - podsumowanie
Zarząd Legnickiego Szkolnego Związku Sportowego przedstawił wyniki końcowe we współzawodnictwie szkół w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej Miasta Legnicy w roku szkolnym 2013/2014.
Drodzy Gimnazjaliści!
Ta kartka pocztowa przygotowana została z myślą o Was. Autorem projektu jest nasz kolega z klasy drugiej – Jan Dąbrowski.

"Złota Paleta"

25.06.2014

"Złota Paleta"
Gratulujemy wyróżnienia, które otrzymał mgr Robert Wójcicki – nauczyciel biologii oraz podstaw architektury!
obóz edukacyjno-intregracyjny w muchowie
W dniach 24-25 września 2014 r. klasa 1 D matematyczno-fizyczna z rozszerzoną edukacją architektoniczną przebywała na wycieczce w Muchowie. Do zrealizowania były dwa cele - edukacyjny i integracyjny.