Kampania „Poznań przyciąga”

W dniu 22 października 2018 r. uczniowie klas trzecich uczestniczyli w spotkaniu ze studentami z Poznania. Młodzież miała okazję do zapoznania się z ofertą wszystkich poznańskich uczelni, a także programami stypendialnymi, bogatą ofertą edukacyjną, zawodową, sportową i kulturalną miasta.

O mediacji w Tygodniu Mediacji

„Mediacja jako alternatywna forma rozwiązywania sporów” to tytuł prelekcji, którą przeprowadził w naszej szkole pan Bartosz Zakrzewski na zlecenie Sądu Okręgowego w Legnicy w związku z Tygodniem Mediacji.

I A w Karpaczu

I A w Karpaczu

W dniach 18-19 października 2018 r. nasza klasa, I A matematyczno-informatyczna, przebywała na wycieczce integracyjnej w Karpaczu.

Medale i nagrody dla pracowników naszej szkoły

W dniu 15.10.2018 r., a następnie w dniu 17.10.2018 r. w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej w Legnicy odbyły się uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Ogólnopolski Konkurs Laur Michała Anioła

W dniu 3 października 2018 r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się Uroczysta Gala, podsumowująca wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Laur Michała Anioła.

Pasowanie na ucznia i koncert życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 12 października 2018 r. odbyła się w auli szkolnej akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście - emerytowani nauczyciele oraz pracownicy szkoły.

„Młyn” Nr 5

17.10.2018

„Młyn” Nr 5

Zachęcamy do zapoznania się z kolejnym numerem gazetki szkolnej „Młyn”, którego opiekunem jest pani Anna Borowiec.

O projekcie ACADEMICA

Od 4 października 2018 r. nasze Liceum przystąpiło do bardzo ciekawego projektu, który będzie realizowany przez bibliotekę szkolną.

Spotkanie legniczan w auli na temat czystego powietrza

W dniu 9 października 2018 r. w auli szkolnej odbyło się spotkanie, które poświęcone było zapoznaniu legniczan z programem Czyste Powietrze.

XVI Matematyczny Marsz na Orientację

W dniu 07.10.2018 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XVI Wrocławskim Matematycznym Marszu na Orientację, który odbył się w Parku Grabiszyńskim