III miejsce w Międzynarodowym Pucharze Włoch w Taekwon-Do
Wojciech Wójtowicz z klasy I D zajął III miejsce w Międzynarodowym Pucharze Włoch w Taekwon-Do (w walce do 65 kg).
Gratulujemy miejsca i medalu!
Akademia 2 B z okazji 3 Maja
W dniu 30 kwietnia 2015 r. w auli szkolnej odbyła się akademia z okazji 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, w której uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i drugich.

Pasja Dominika

04.05.2015

Pasja Dominika
W drugiej połowie kwietnia 2015 r. w Szczawnie-Zdroju odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska – III Dolnośląska Liga Juniorów.
III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Łuczniczym
Gratulujemy Klaudii Dudzik – uczennicy klasy I E, która zajęła III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Łuczniczym.
Dzięki temu sukcesowi Klaudia znalazła się na 8 miejscu w kadrze narodowej.
Gratulujemy!
II tura wyborów - projekt CEO
W dniu 20 maja 2015 r. uczniowie z klasy II B humanistyczno-prawnej zorganizowali drugą turę szkolnych prawyborów prezydenckich w ramach ogólnopolskiej akcji Centrum Edukacji Obywatelskiej „Młodzi głosują 2015”. Uczniowie oddawali głosy na dwóch kandydatów.

Osobowość Roku

29.04.2015

Osobowość Roku
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego dla tegorocznych maturzystów w dniu 24.04.2015 r. , kilku uczniów otrzymało tytuł „Osobowość Roku”.
Uroczyste pożegnanie maturzystów
W dniu 24 kwietnia 2015 r. w auli naszej szkoły odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas trzecich.
Tę ważną dla całej społeczności szkolnej imprezę poprowadziła Przewodnicząca Parlamentu Uczniowskiego – Agnieszka Prawda.
Gala Finałowa XIII Edycji Szkolnej Internetowej  Gry Giełdowej
W dniu 21 kwietnia 2015 r. zespół „Złote Orły” w składzie: Oliwia Ślemp, Mateusz Arasim, Kamil Bienias, Krzysztof Sabadasz - wszyscy z klasy I A, uczestniczył w Gali Finałowej XIII Edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej.
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
W dniu 21 kwietnia 2015 r. w Legnicy odbył się etap diecezjalny XIX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, zorganizowany pod patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Wojciecha Polaka Prymasa Polski.
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji I Prozy Frankofońskiej
W dniu 18 kwietnia 2015 r. odbyły się we Wrocławiu eliminacje regionalne XXXIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Frankofońskiej. Konkurs zorganizowany został przez Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej Oddział we Wrocławiu.