Mistrzostwa Legnicy w Biegach Przełajowych
W dniu 23.09.2013 r. w parku miejskim odbyły się Mistrzostwa Legnicy w Biegach Przełajowych, które otworzyły tegoroczną rywalizację międzyszkolną.
Z wizytą w Krzeszowie i Jaworze
20 września klasa 2 E (społeczno - prawna) wraz z opiekunami odbyła krótką, ale bogatą poznawczo wycieczkę po Krzeszowie i Jaworze.
„Tak to pamiętam”
W dniu 13 września 2013 r. o godz. 10.00, w gmachu Legnickiej Biblioteki Publicznej odbyła się uroczystość wręczenia nagród konkursu "Tak to pamiętam".

Nowy rok szkolny

01.09.2013

Nowy rok szkolny
O godz. 9.00 rozległ się pierwszy dzwonek i on uświadomił nam, że dzisiaj nieodwołalnie rozpoczyna się nowy rok szkolny 2013/2014.
Miejska inauguracja roku szkolnego
W dniu 2 września 2013 r. o godz. 12.00 w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyła się Miejska Inauguracja roku szkolnego.
XIX Olimpiada Młodzieży w Strzelectwie
W dniach od 16-21 lipca 2013 r. w Bydgoszczy odbyła się XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Strzelectwie Sportowym.
Wyniki matur w I Liceum Ogólnokształcącym
Poniżej przedstawiamy wyniki matury w I LO w Legnicy w roku szkolnym 2012/2013.

Adriatycka przygoda

09.06.2013

Adriatycka przygoda
W dniach 3-9.06.2013 roku odbył się w Chorwacji oraz w Bośni i Hercegowiny obóz dydaktyczny. Trasa wycieczki przebiegała przez: Park Narodowy Jezior Plitwickich, Dubrownik, Mostal, Split, Trogir oraz Park Narodowy Paklenica.
Koło Młodych Polskiego Towarzystwa Historycznego
W dniu 29 kwietnia 2013 r. w naszej szkole odbyło się zebranie założycielskie Koła Młodych Polskiego Towarzystwa Historycznego.
Dzień Drzwi Otwartych
W piątek, 23 marca 2013 roku, w naszej szkole odbył się „Dzień Otwartych Drzwi”, podczas którego gościliśmy w liceum gimnazjalistów z różnych szkół. Wszyscy goście zostali przywitani przez oczekujące na nich osoby oprowadzające, które z chęcią, w roli przewodnika, wyruszały na wycieczkę po zakątkach naszej szkoły.