Spotkanie wigilijne
21 grudnia 2012 r. na 4 godzinie lekcyjnej w czytelni szkolnej odbyło się spotkanie Prezydium Parlamentu Uczniowskiego oraz przewodniczących wszystkich klas. Na spotkanie wigilijne zaprosiła młodzież dyrekcja szkoły, wprowadzając tym samym nowy zwyczaj.

Wspomnienia Miss

21.12.2012

Wspomnienia Miss
W dniach od 27.11–09.12.2012 r. odbywało się zgrupowanie przygotowujące do finału Narodowego Konkursu Piękna. Uczestniczyła w nim uczennica naszej szkoły – Magdalena Tasarek z klasy 3 e.
Olimpiada Geograficzna
Do etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Geograficznej zakwalifikowały się Malwina Sztando z kl. II e oraz Magdalena Jaworska z kl. III a. Opiekunem uczniów jest mgr Waldemar Małek. Gratulujemy!
Olimpiada Biologiczna
Do etapu okręgowego XLII Olimpiady Biologicznej zakwalifikowali się wszyscy uczniowie zgłoszeni przez naszą szkołę: Łukasz Nowak – III c, Marek Nahajowski – III c, Hanna Santorowska – III c, Grzegorz Żurakowski – III c, Joanna Kastelik – II c, Agnieszka Andruchów – II c. Opiekunami uczniów są mgr Agnieszka Nowak oraz mgr Beata Stempek. Gratulujemy!

Olimpiada Chemiczna

20.12.2012

Olimpiada Chemiczna
Do etapu okręgowego LIX Olimpiady Chemicznej zakwalifikował się Marek Nahajowski z kl. III c. Opiekunem ucznia jest mgr Alina Sasińska, a także student pierwszego roku chemii Uniwersytetu Jagielońskiego – Krzysztof Agustyniak.

Olimpiady językowe

20.12.2012

Olimpiady językowe
Sukces odnieśli nasi uczniowie, którzy brali udział w etapie szkolnym olimpiad z języków obcych.
Olimpiada Historyczna
Do etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Historycznej zakwalifikowali się Dagmara Krepska i Maciej Jasiński z III b oraz Katarzyna Wężyk z II B. Opiekunem uczniów jest mgr Joanna Piskorska-Gomoliszek. Gratulujemy!
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Do etapu okręgowego XXVI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej zakwalifikowali się Robert Kozak i Magdalena Jaworska z kl. III a. Opiekunem uczniów jest mgr Zygmunt Pabisiak. Gratulujemy!
Olimpiada Informatyczna
Do etapu okręgowego XX Olimpiady Informatycznej zakwalifikowali się następujący uczniowie: Wojciech Janczewski, Aleksander Łukasiewicz, Michał Moczulski, Kamil Markiewicz, Robert Kozak z kl. III a, Bartłomiej Najdecki z kl. II a oraz Krzysztof Bogacz z kl. I a. Opiekunem uczniów jest mgr Romualda Laskowska. Gratulacje!

Konkurs Szopek

19.12.2012

Konkurs Szopek
W dniu 18 grudnia 2012 r. w sali widowiskowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Legnicy odbyła się uroczystość podsumowania Regionalnego Konkursu Szopek Świątecznych i Stroików zorganizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy.