Prezydium Parlamentu Uczniowskiego

W dniu 18.01.2019 r. rozpoczął swoją działalność nowy skład Prezydium Parlamentu Uczniowskiego.

Przedsiębiorczy uczniowie zakwalifikowani do okręgu

Komitet Okręgowy XIV Olimpiady Przedsiębiorczości opublikował listę uczniów zakwalifikowanych do zawodów II etapu.

Wolontariat poprzez TPD

W dniu 15.01.2019 r. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy zorganizowało imprezę dla przedszkolaków „Witaj nam Nowy Roczku 2019”.

Pojedzie na zawody okręgowe Olimpiady Matematycznej

Komitet Okręgowy LXX Olimpiady Matematycznej opublikował listę uczniów zakwalifikowanych do zawodów II stopnia.

Walczą „O Diamentowy Indeks AGH”

Ogólnopolska Olimpiada pod nazwą „O Diamentowy Indeks AGH” realizowana jest w trzech etapach w zakresie pięciu przedmiotów. Jednym z nich jest matematyka. Uczniowie klasy 3a - Manuela Markowska, Piotr Stokłosa, Przemysław Hoszowski - wzięli w niej udział i zakwalifikowali się do drugiego etapu, który odbędzie się 3 lutego w Nowej Soli.

„Wielka Sowa” trafiła do klasy II A

W dniu 18 stycznia 2019 r. odbyło się podsumowanie I semestru roku szkolnego 2018/2019 i rozstrzygnięcie rywalizacji klas o „Wielką Sowę”.

Młodzież wybrała nowe władze

W dniu 16 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Prezydium Parlamentu Uczniowskiego.

Piłkarki z tytułem Mistrzyń Legnicy

W finale Licealiady Miasta Legnicy w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt, który rozegrany został 16.01.2019 r. w hali sportowej ZSTiO, nasze uczennice po roku przerwy odzyskały tytuł Mistrzyń. W półfinale pokonały 3:1 V LO, a w finale 2:0 faworyta zawodów - Zespół Szkół Budowlanych.

Piękny bal studniówkowy już za nami
Scenariusz 100-dniówki z 12 stycznia 2019 r.
Trzecia część tryptyku

„Meandrująca rzeka” to trzecia część tryptyku, która została wykonana przez uczniów. Obraz przekazali szkole tegoroczni maturzyści podczas 100-dniówki, która odbyła się w dniu 12.01.2019 r.