Biegaczki przełajowe VIII w województwie

Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zajęła VIII miejsce w Finale Dolnośląskim Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

„Integra” i „Adapciak” klas pierwszych

W dniu 2 października 2019 r. nasze Liceum zorganizowało w hali przy ul. Lotniczej wesołą zabawę dla uczniów klas pierwszych pod nazwą „Integra” i „Adapciak”.

XXII DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI  W I LO

W dniach 26 i 27 września 2019 r. w auli I LO odbywały się wykłady w ramach XXII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki - „Między duchem a materią … pośredniczy matematyka”.

Zmarł dyrektor Marian Pawłowski

W dniu 08.10.2019 r. delegacja złożona z dyrektora, nauczycieli i pocztu sztandarowego wzięła udział w pożegnaniu byłego dyrektora naszej szkoły.

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W dniu 4 października 2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Nasi wolontariusze organizowali biegi przełajowe legnickiego SZS

Na prośbę Urzędu Miasta i Legnickiego SZS nasi wolontariusze przez dwa dni w Parku Miejskim organizowali inaugurację sportową roku szkolnego w Legnicy, tj. biegi przełajowe i sztafetowe biegi przełajowe. Prezes LSZS wysoko ocenił pracę naszych uczniów.

I C(p) w Przemkowskim Parku Krajobrazowym

W dniu 07.10.2019 r. klasa I c (p) odwiedziła Przemkowski Park Krajobrazowy.

Spotkanie Mistrzyń z panią dyrektor

W dniu 04.10.2019 r. dyrektor Halina Tamioła gościła Mistrzynie Legnicy.

Wystawa plastyczna

"Jesień idzie, nie ma na to rady ..."

Z tego powodu w auli szkolnej można podziwiać wystawę prac malarskich związanych z tą właśnie porą roku.

 Kolejna wygrana dziewcząt - sztafetowe biegi przełajowe

W dniu 03.10.2019 r. w Parku Miejskim odbyły się drugie zawody Legnickiego SZS, tj. Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach Licealiady Miasta Legnicy.