Spotkanie z redaktorem Piotrem Szubarczykiem
W dniu 09.02.2018 r. w auli szkolnej odbyło się spotkanie klasy II B i III B z red. Piotrem Szubarczykiem - historykiem i publicystą, pracownikiem IPN w Gdańsku.
Legnickie Prezentacje Edukacyjne
W dniu 7 lutego 2018 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej odbyły się IX Legnickie Prezentacje Edukacyjne.
Edukacja teatralna – „Makbet”
W dniu 8 lutego 2018 r. klasy I A, I B, I C, I D i I E obejrzały w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej spektakl „Makbet”.
Sukcesy w sportach zimowych
W dniu 5.02.2018 r. w Lądku Zdroju rozegrane zostały Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Ponadgimnazjalnych w Snowboardzie.
Nasi siatkarze awansowali do ścisłego finału wojewódzkiego
W dniu 06.02.2018 r. w Górze odbył się półfinał strefy legnickiej w piłce siatkowej chłopców.
Brąz koszykarek w Polkowicach
W dniu 6 lutego 2018 r. w Polkowicach rozegrano półfinały Mistrzostw Dolnego Śląska w koszykówce dziewcząt tzw. Finał Strefy Legnickiej.
Dzień Bezpiecznego Internetu 2018
W dniu 6 lutego 2018 r. obchodziliśmy w szkole „Dzień Bezpiecznego Internetu”.`
Klaudia w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej
Uczniowie naszego Liceum wzięli udział w XVIII edycji Olimpiady Teologii Katolickiej - „Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka”.
Certyfikat Honorowego Przyjaciela Fundacji „Bliżej Szczęścia”
Nasza szkoła otrzymała podziękowanie „za wsparcie, zaangażowanie i serce, które towarzyszyło nam przy prowadzeniu akcji Pomaganie przez Odkręcanie”.
Warsztaty Olimpijskie z absolwentem szkoły
Jak co roku, także w bieżącym roku szkolnym w naszej szkole odbywają się Warsztaty Olimpijskie.