Biegi przełajowe

27.09.2016

Obrazek
W dniu 27 września 2016 r. Szkolny Związek Sportowy zorganizował w Parku Miejskim biegi przełajowe dziewcząt i chłopców.

Reprezentacja chłopców obroniła tytuł drużynowych mistrzów Legnicy z ubiegłego roku, uzyskując ogromną przewagę punktową nad V LO oraz Zespołem Szkół Samochodowych.

Skład naszych mistrzów:

1. Paweł Makuła - 3a
  2. Jakub Denis - 3d
  3. Jakub Nowak  3d
  4. Wojciech Wójtowicz - 3d
  5. Marcin Boratyn - 3e
  6. Daniel Healy - 2a
  7. Jan Krótki - 2a
  8. Michał Kuryło - 3b
  9. Daniel Langier - 2b
  10. Łukasz Marzec - 2c
  11. Bartłomiej Zięba - 2c
  12. Jakub Borkowski - 2d
  13. Łukasz Faluta - 2d
  14. Wit Grosicki - 2d
  15. Kacper Wiśniewski - 1d
  16. Patryk Król - 1e.

Indywidualnie bezkonkurencyjny był zwycięzca biegu - Wit Grosicki z klasy 2d, który obronił ubiegłoroczny tytuł mistrza Legnicy. Wszyscy nasi biegacze zajęli punktowane miejsca.

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła w biegach przełajowych II miejsce. Skład wicemistrzyń miasta:

1. Julia Dębska- 3d
  2. Maria Iwanicka - 2b
  3. Natalia Karczewska - 2b
  4. Katarzyna Łukasik - 2c
  5. Patrycja Winiarska - 2d
  6. Aleksandra Wolak - 1b
  7. Hanna Sałek - 1b
  8. Klaudia Cielątkowska - 1d
  9. Karolina Możdżeń - 1e
  10. Klaudia Narewska - 1e.

Indywidualnie tytuł wicemistrzyni zdobyła Klaudia Narewska z klasy 1e, tuż za podium-  na IV miejscu przybiegła Natalia Karczewska z klasy 2b.

Opiekunami uczniów byli: Bogusława Haratym, Krzysztof Waszkiewicz i Tomasz Bekas.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom!