Biegi przełajowe

27.09.2016

Obrazek
W dniu 27 września 2016 r. Szkolny Związek Sportowy zorganizował w Parku Miejskim biegi przełajowe dziewcząt i chłopców.

Reprezentacja chłopców obroniła tytuł drużynowych mistrzów Legnicy z ubiegłego roku, uzyskując ogromną przewagę punktową nad V LO oraz Zespołem Szkół Samochodowych.

16. Patryk Król - 1e.

Indywidualnie bezkonkurencyjny był zwycięzca biegu - Wit Grosicki z klasy 2d, który obronił ubiegłoroczny tytuł mistrza Legnicy. Wszyscy nasi biegacze zajęli punktowane miejsca.

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła w biegach przełajowych II miejsce. Skład wicemistrzyń miasta: